EGE GÜNDEM GAZETESİ

Gömeç’te Planlı Ve Şok Uygulama

Gömeç’te Planlı Ve Şok Uygulama
127 views
02 Kasım 2018 - 14:07

 

Balıkesir’in Gömeç ilçesinde yapılan planlı ve şok uygulamalarda, bir adet ruhsatsız tabanca ve şarjörüne basılı vaziyette 6 adet dolu fişek, 20 cm uzunluğunda çift tarafı keskinleştirilmiş bıçak ve resmi belgede sahtecilik yaparak araç kullanan şahıs sahte sürücü belgesi ile birlikte 2 şahıs suçüstü yakalandı.

Gömeç İlçe Emniyet Amirliğince; huzur uygulaması kapsamında yapılan asayiş denetimlerinde kontrol edilen aracın sürücüsü olan O.K. isimli şahsın kaba üst aramasında ruhsatsız bir tabanca ve bu tabancaya ait şarjörde basılı vaziyette 6 adet dolu fişek ele geçirildi.
Aynı operasyonlarda; E-87 yolu üzerinde yapılan uygulama sırasında, araç sürücüsü H.B isimli şahsın ibraz ettiği sürücü belgesinden şühelenilmesi üzerine şahsın nüfus kimlik bilgilerinin de kontrolü sonucunda, kimliği ve sürücü belgesi üzerindeki fotoğraflarının aynı diğer bilgilerinin farklı oldu tespit edilerek H.B. hakkında “Resmi Belgede Sahtecilikten” adli işlem yapıldı.
Operasyonda aynı aracın içerisinde bulunan H.T isimli şahsın kaba üst aramasında keskin kısmında 7 cm oluğu bulunan yaklaşık 20 cm uzunluğunda çift tarafı keskinleştirilmiş kama tabir edilen bir adet bıçak ele geçirildi ve H.T hakkında yasal işlem yapıldı. SUAT SALGIN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1