EGE GÜNDEM GAZETESİ

Genel Sekreterlere Eğitim Semineri

Genel Sekreterlere Eğitim Semineri
138 views
30 Mayıs 2016 - 22:08

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğine bağlı 86 odanın genel sekreterine geçtiğimiz gün Nace kodu, ESBİS sistemi, denetim kurulu raporları ve sicil işlemleri ile ilgili BESOB Genel Sekreteri Hüseyin Saran tarafından eğitim verildi.
Eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan BESOB Başkan Vekili Necdet Erkan BESOB’un büyük bir aile olduğunu belirterek arkadaşlıkla, BESOB’u kardeşlikle, çalışmayla daha ileriye götürmeyi hedeflediklerini belirtti. Başkan Erkan “Siz değerli genel sekreterlerimizde bu büyük ailenin en çalışkan kişileri oluyorsunuz. Bu aileyi daha ileri ve refaha kavuşturmak için sizlere çok görev düşüyor. Bu yüzden ben genel sekreterleri başkanlardan ve idare heyetinden çok farklı görmüyorum. Çünkü sizler temsil etmiş olduğunuz odanın yönetim kurulunun da başkanın da oradaki aynasısınız. Öyle ki eğer siz başarılıysanız sizin nezdinizde başkanlar ve yöneticiler de başarılı olarak adlandırılmakta. Eğer ki sizler odanıza gelen her esnafa iyi davranıyor ve o esnafta oradan memnun ayrılıyorsa otomatikman o odanın başkanı ve yönetimini de yüceltmiş oluyorsunuz. Bu yüzden başkanların ve yönetim kurullarının başarılı olmasında sizlerin çok büyük hakkı ve emeğinin olduğunu düşünüyorum. BESOB’un bu kadar profesyonel ve çok bilgili genel sekreteri olduğu sürece siz odalar hiçbir zaman yanlış yapmazsınız. Bu konuda genel sekreterimiz Hüseyin Bey’i ve sizleri tebrik ediyorum. Genel sekreter eğitim seminerimiz hayırlı olsun” diye konuştu.
Genel sekreterlere eğitim seminerini BESOB Genel Sekreteri Hüseyin Saran verirken BESOB Sicil Müdürü Mesut Çetin de sicil ile ilgili soruları cevapladı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1