EGE GÜNDEM GAZETESİ

“Gençlik Gelecektir”

“Gençlik Gelecektir”
120 views
20 Mayıs 2016 - 10:51

 

AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri 19 Mayıs  Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı öncesi Sevgi Evlerinde kalan gençleri ziyaret ederek, Balıkesirspor’un formalarından hediye etti.

 

AK  Parti Karesi Teşkilatı ziyarette gençler ile siyasetten, spora, gelecek planlarından hedeflerine kadar bir çok konuda keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Çocuklar ziyaret sonrasında ağabeylerinin yapmış olduğu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken,  hediye edilen Balıkesirspor formaları içinde ayrıca teşekkür ettiler.

 

Gençler Geleceğimiz..Bu şehrin, bu ülkenin, bu memleketin teminatının gençler olduğu  belirten Avukat Kemal Aydemir “Ancak vatan ve millet sevgisiyle çağdaş dünyaya entegre olabiliriz. 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyen Türkiye’miz için bizlerin en önemli sorumluluğu, tarihini ve kültürünü bilen, inançlı, vatan sevgisiyle dolu, azimli, ahlaklı ve çalışkan gençler yetiştirmektir. Gençlerimizin görevi ise sonraki nesillere müreffeh bir ülke bırakmak için çalışmaktır. Ben de bu vesileyle halkımızın  ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, bu topraklarda özgürce yaşamamızı sağlayan Ulu Önder Atatürk ve milli mücadeleye ruh veren silah arkadaşları ile aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” açıklamalarında bulundu.

 

.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1