EGE GÜNDEM GAZETESİ

“Geleceği Ancak Çocuklarımızın Yüreklerine Dokunarak İnşa Edebiliriz”

“Geleceği Ancak Çocuklarımızın Yüreklerine Dokunarak İnşa Edebiliriz”
118 views
25 Nisan 2016 - 10:23

 

AK Parti Karesi İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur İnan ve Yönetim Kurulu Üyeleri 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında farklı bir etkinliğe imza attı.  Kadın Kolları Mahalle Teşkilatlarının yaptığı çalışmalar sonucunda tespit edilen yaklaşık 200 çocuğa hediye ettiği çeşitli kıyafet ve hediyeler ile bayram sevinçlerine sevinç kattılar.

 

AK Parti Karesi kadın Kolları Başkanı İlknur İnan yaptığı açıklamada ‘ Her hafta yaptığımız olağan yönetim kurulu toplantısında aldığımız bir karar neticesinde 23 Nisan Çocuk Bayramı münasebetinle böyle bir faaliyet yapma kararı aldık. İlçe Başkanımız Kemal Aydemir ile bu konuyu paylaştığımda sağ olsun hem kendisi hem de yönetim kurulu üyelerimiz çok duyarlı davranıp projemize destek oldular. Mahalle yönetimimizdeki hanım kardeşlerimde adilane bir şekilde çocuklarımızı tespit ettiler. Ve bizler Atatürk’ün çocuklarımıza armağan etti 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında evlatlarımızın bayram çoşkusuna ortak olmaya çalıştık. Çcuklarımız bizim geleceğimiz, geleceğimizi ancak mutlu çocukluk yaşamış bireylerle güvence altına alabiliriz. Bunu da ancak çocuklarımızın yüreklerine dokunarak başarabiliriz diye düşünüyoruz. Geleceğin  teminatı olan

çocuklarımızın her gününün bayram gibi geçmesi için mücadele eden bir Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız var. Bizler de yerelde kendi sorumluluk alanımız olan bölgelerde bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.’ Dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1