EGE GÜNDEM GAZETESİ

ETO’dan Üyelerine Sanal Fuar Hizmeti

ETO’dan Üyelerine Sanal Fuar Hizmeti
127 views
08 Nisan 2016 - 11:45

Edremit Ticaret Odası ve Anadolu Sanal Fuarı arasında sanal fuar ve firmaya özel stand tasarlanmasına yönelik İşbirliği Anlaşması imzalandı.

Edremit Ticaret Odası Sanal Fuarı Projesi kapsamında, Odaya bağlı olan üyelerin talep başvuru da bulunmaları durumunda sanal fuarına tanıtım standları yerleştirilecektir. Sanal Tanıtım standlarında 1 yıl boyunca şirketlerin ayrıntılı bir şekilde şirket profilleri, ürünleri ve hizmetleri görsel veya metin olarak ziyaretçilere sunulacaktır. Edremit Ticaret Odası Sanal Fuarı Projesi www.edremit-to.org.tr ‘ den bir linke (görsel) tıklandığında ulaşabilecektir. Proje www.etosanalfuari.com web sayfasında gerçekleşecektir. Eş zamanlı olarak şirketler www.anadolusanalfuari.com‘da da yayınlanabilecektir.
Şirketlerin sanal fuarında sahip oldukları tanıtım standlarında sunulacak hizmetler:
-Sanal tanıtım standı
-Logo sunumu
-Şirket profil bilgileri
-fotoğraf / Video sunumu
-Sosyal Medya sunumu paylaşımı
-İletişim bilgileri sunumu
-Döküman (Kampanya, El ilanı, Broşür) sunumu olup; 1 yıllık stant bedeli 30 TL dir.Hizmetten yararlanmak isteyen ETO üyelerinin, ücretini Anadolu Sanal Fuarı Ebru AKIN’ın TC Ziraat Bankası, IBAN TR1700 0100 1325 5460 6054 5002 hesabına yatırdıktan sonra tanıtım standı sanal fuarında 1 iş günü içerisinde yayınlanacaktır..Hizmetten yararlanmak isteyen ETO üyelerinin odamız web sitesi veya ASF Genel Koordinatörü Erhan ÖZTÜRK (05395598454) ten ayrıntılı bilgi edinebilecekleri belirtildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1