EGE GÜNDEM GAZETESİ

Erdoğan Balıkesir için “Yücel Yılmaz” dedi

Erdoğan Balıkesir için “Yücel Yılmaz” dedi
98 views
28 Kasım 2018 - 11:54

 

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Balıkesir adayının Yücel Yılmaz olduğunu açıkladı.

 

AK Parti’de Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz aday gösterildi. Balıkesir’de görevden alınan Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’un yerine atana  Zekai Kafaoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde aday gösterilmedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünkü grup toplantısında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için partisinin adayının Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz olduğunu açıkladı.

BALIKESİR, AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİN

PARLAYAN YILDIZI OLMAYA DEVAM EDECEK

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, Erdoğan’ın açıklaması sonrası yaptığı ilk değerlendirmede “Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine 31 Mart 2019 yerel seçimleri için aday olarak şahsımı layık gören, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Teşkilatımıza teşekkür ediyorum.

2014 yılından bu yana Kurucu Belediye Başkanı olarak görev yaptığım Karesi’de, hemşerilerimle omuz omuza, gönül gönüle daha güzel bir Karesi, daha güzel bir Balıkesir için çalıştık. Şehrimize kalıcı eserler bırakabilmenin, insanların mutluluğuna katkı yapabilmenin gayesini güttük. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği Gönül Belediyeciliği yolunda çalıştık, çaba gösterdik. Rabbimize şükürler olsun ki bize verilen görevleri Partimizin adına yakışır bir şekilde, alnımızın akıyla yerine getirdik. Önceliğimiz hayır dualarına talip olmaktı, bizler için Amin diyen dillere-gönüllere minnettarız.

Ak Parti, Memleket sevdalısı bir partidir, Ak Parti Millet sevdalısı bir partidir. Ak Parti, büyük hedeflerin, vizyoner belediyeciliğin partisidir. Mensubu ve neferi olmaktan gurur duyduğum Ak Parti kadroları ile doğduğum şehre hizmet etmek, benim için büyük bir sevinç kaynağı.

Balıkesir, Ak Parti Belediyeciliğinin parlayan yıldızı olmaya devam edecek. Şehrimiz için, insanımız için, Vatanımız ve Milletimiz için durmadan, yılmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi, kapısını çalmadık komşumuz, hatrını sormadık hemşerimiz kalmayacak.

Balıkesir, nitelikli şehirleşmenin öncüsü, insan odaklı sosyal belediyeciliğin merkezi olmaya devam edecek. Şimdi daha çok çalışmanın, daha çok koşturmanın zamanı. Balıkesir için hızlanma, coşma zamanı!”

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1