EGE GÜNDEM GAZETESİ

“Elimizin Değmediği Sokak Kalmayacak”

“Elimizin Değmediği Sokak Kalmayacak”
136 views
29 Mart 2016 - 7:42

Edremit Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarında yürütülen yeniden düzenleme çalışmaları Altınkum Mahallesi’nde devam ediyor. Bir cadde ve 2 sokak 3 bin 500 metrekare parke taş kaplaması yapılarak yenileniyor.

Edremit Belediyesi’nebağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin değişik noktalarında çalışmalar sürüyor. Bu çalışmalar kapsamında Altınkum Mahallesi’nde kışın çamur yazın toz içerisinde kalan Fevzi Paşa   Caddesi, 2084 ve 2085 Sokaklar alt ve üst yapı düzenlemeleri ile yenileniyor. Yapılan çalışmalar ile vatandaşların bugüne kadar yaşadıkları sıkıntılarda ortadan kaldırılıyor. Cadde ve sokaklar 3 bin 500 metrekare kilitli parke taş, 690 metre bordür ve yağmur oluğu ve 700 metrekare prizma taş döşenerek modern bir görünüme kavuşuyor.

DSC_7102

Vatandaşın artık hak ettiği hizmeti alacağını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Sorunsuz, modern cadde ve sokakları halkımıza sunmak için çalışıyoruz. Alt yapısını tamamladığımız caddelerimizi kentimize yakışır hale getirmek için düzenliyoruz. Artık Edremit’te elimizin değmediği hiçbir sokak kalmayacak” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1