EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ekim Ayı Meclisinde Önemli Kararlar

Ekim Ayı Meclisinde Önemli Kararlar
53 views
07 Ekim 2016 - 11:03

Edremit Belediye Meclisi’nin Ekim ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Kamil Saka, Başkanlığında yapıldı. Toplantıda toplam 45 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Edremit Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısında yeniden bir araya geldi. Belediye Başkanı Kamil Saka, başkanlığında yapılan toplantıda 33 ana gündem ve önergelerle gündeme alınan 12 ek gündem olmak üzere toplam 45madde görüşülerek karara bağlandı. İmar ile ilgili konular İmar Komisyonu’na, diğer bazı gündem maddeleri de incelenmek üzere ilgili ihtisas komisyonlarına sevk edildi. İmar Komisyonu başta olmak üzere ilgili ihtisas komisyonlarından meclise gönderilen konular görüşülerek karara bağlandı. Görüşülen maddelerin büyük bir çoğunluğu oy birliği ile kabul edildi. Edremit Belediyesi 2017 ve takip eden 2018-2019 mali yılına ait bütçe taslağının bütçe tarife komisyonuna havalesi ile Edremit Belediyesi 2017 mali yılı gelir tarifesinin, bütçe tarife komisyonuna havalesinin görüşülmesi nedeniyle 19.10. 206 tarihinde yeniden meclisin toplanması kararı alındı. Spor takımlarının nakdi yardım talepleri ise komisyona sevk edildi.
Toplantı sonunda yürütülen hizmetler ve planlanan çalışmalar ile ilgili de bilgi veren Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Meclisimizde aldığımız kararların Edremit’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Katılan tüm meclis üyesi arkadaşlarıma ve izleyici olarak salonda bulunan yurttaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1