EGE GÜNDEM GAZETESİ

Edremit’te ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliği

Edremit’te ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliği
120 views
25 Nisan 2016 - 10:29

 

Edremit Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ‘Kutlu Doğum Haftası’ nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Remzi Molvalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idaresi ve öğrencileri tarafından hazırlanan ‘Kutlu Doğum Haftası’ etkinliği, okulun çok amaçlı salonunda düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan etkinlikler, yapılan açış konuşmalarının ardından, öğrencilerin okuduğu anlamlı şiirlerle devam etti. Dinletilen ilahiler, izleyenleri duygulandırırken, veda hutbesini de öğrenciler seslendirdi. Salondaki programlar, öğrencilerden oluşan semazen ekibinin gösterileriyle son buldu. Semazen gösterisi, davetliler tarafından ilgiyle izlendi ve büyük alkış topladı. Okul Müdürü Yücel Mercan’ın daveti üzerine, etkinliklerde sahne alan öğrenciler, okul idarecileri ve protokol mensupları toplu olarak hatıra fotoğraf çektirdi.

Davetliler, daha sonra okul bahçesine çıkartıldı ve pilav-ayran hayrı yapıldı. Lokum ve gül suyu da ikram edilen etkinliğe, çok sayıda eğitimci ve öğrenci velileri katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1