EGE GÜNDEM GAZETESİ

Edremit’te Kavşaklar Pırıl Pırıl

Edremit’te Kavşaklar Pırıl Pırıl
140 views
04 Mayıs 2016 - 11:22

Edremit Belediyesi tarafından ilçe genelinde kavşaklarda ki düzenleme çalışmaları Altınoluk Mahallesi’nde devam ediyor. Bölgenin iklimine uygun bitkisel peyzaj düzenlemeleri ile kavşaklar güzel bir görünüme kavuşturuluyor.

DSC_0305 (2)
Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde kavşaklarda ki düzenlemeler Altınoluk Mahallesi’nde devam ediyor. Otomatik sulama sistemleri döşenen kavşaklarda, bölgenin iklimine uygun çiçek, bitki ve ağaçların yanı sıra renkli taşlar ve yongalar kullanılarak peyzaj düzenlemeleri yapılıyor.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Kazdağları ile Ege’nin masmavi sularının buluştuğu Kuzey Ege’nin incisi Edremit’te çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmalarına yoğunluk verdiklerini belirterek “Her gün binlerce aracın ve yayanın kullandığı kavşaklarımızı Bostancı Mahallesi’nden başlayarak Çanakkale sınırındaki Mıhlı’ya kadar düzenleyip güzelleştiriyoruz. Edremit’li hemşerilerimiz ve yaz mevsiminde tatil için ilçemizi seçen konuklarımızı yeniden düzenlenmiş pırıl pırıl kavşaklar karşılayacak” dedi.

DSC_0305 (3)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1