EGE GÜNDEM GAZETESİ

EDREMİT’İN ‘NİMET ABLASI’ HALİL CANDAŞ

EDREMİT’İN ‘NİMET ABLASI’ HALİL CANDAŞ
133 views
29 Kasım 2018 - 8:12

 

 

 

 

Balıkesir’in Edremit ilçesinde seyyar Milli Piyango Bayiliği yapan Emekli Sağlık Memuru Halil Candaş, ilçenin en uğurlu bayisi oldu.

Balıkesir’in Edremit ilçesinde seyyar Milli Piyango Bayiliği yapan Emekli Sağlık Memuru Halil Candaş, Ankara, İzmir yanı sıra İstanbul ‘Nimet Abla’ya ait biletleri sattığını birçok ikramiyenin vurduğunu ve ilçenin en uğurlu piyango bayisi ‘Edremit’in Nimet Abla’sı olduğunu söyledi.

Çanakkale Sağlık Kolejinin 1966 yılı ilk mezunlarından Sağlık Memuru olan ve yıllar önce emekli olduğunu ve Edremit’te Mahmutpaşalının köşesinde son 12 yıldır Seyyar Milli Piyango Bayiliği yapıp Milli Piyango bileti ve Kazı Kazan satan Candaş, Edremit’te en şanslı milli piyango bayisi olduğunu ifade etti.

Geçtiğimiz aylardaki milli piyango çekilişinde yarım bileti kendisinin sattığını, sattığı yarım bilete 750.000 TL ikramiye çıktığını ve bir ay öncede Kazı Kazandan iki kez 100.000 TL kazanıldığı bilgisini veren Halil Candaş, “Benden bilet alan insanın şans kapısını aralanıyor. Şimdi de yılbaşı biletleri satıyorum ilk aldığım biletler bitti ve yeni biletlerimde az kaldı. Sattığım biletlerim büyük ilgi görüyor, şans getiriyor” dedi.

Milli Piyangoda yılbaşı biletlerinin yine kendi sattığı biletlere çıkacağına inandığını belirten Candaş, Kendisini ilçenin en uğurlu milli piyango bayisi olarak gördüğünü söyledi.   Enver DOLGUN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1