EGE GÜNDEM GAZETESİ

EDREMİT ZİRAAT ODASI BAŞKANI DİKER’DEN KAYMAKAM ÜNSAL’A ZİYARET

EDREMİT ZİRAAT ODASI BAŞKANI DİKER’DEN KAYMAKAM ÜNSAL’A ZİYARET
146 views
09 Eylül 2020 - 19:49

Edremit Ziraat Odası Başkanı Ali Yılmaz Diker, Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Edremit’te tarımsal ürün potansiyeli, zeytin/zeytinyağı üretimi,üretim tesisleri, zeytin hasadı, çiftçilerin tarım alanındaki ihtiyaçları ve bu konuda yapılabilecek çalışmaların değerlendirildiği ziyarette Edremit Ziraat Odası Başkanı Ali Yılmaz Diker, Ziraat Odasının üye sayısı ve faaliyetleri hakkında bilgiler sundu.
Edremit ilçesinin ekonomisinde turizm kadar tarım sektörünün de önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Kaymakam Ünsal, “İlçemizde üretilen tarımsal ürünümüz olan zeytin/zeytinyağımız ulusal ve uluslararası düzeyde önemli bir değere ve markaya sahiptir. İlçemizde yürütülen Edremit zeytin/zeytinyağının markalaşma çalışmalarında bizler de Kaymakamlığımız ve diğer kurumlarımız ilebirlikte ortak platformda,ortak çalışmalar yürütmeye hazırız. Bu kapsamda ilçenin tarımsal üretim potansiyeli hakkında bilgiler sunan Ziraat Odası Başkanımız Sayın Ali Yılmaz Diker’e teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1