EGE GÜNDEM GAZETESİ

Edremit Sanayi Esnafı Tarafından Hayır Yapıldı

Edremit Sanayi Esnafı Tarafından Hayır Yapıldı
103 views
09 Nisan 2016 - 0:15

 

Edremit küçük Sanayi Sitesi esnafları tarafından düzenlenen hayır birlik ve beraberlik için dualarla gerçekleştirildi. 549. Sokak esnafları tarafından imece usulü ile yapılan hayra Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da katılarak hayrın kabul olmasını diledi.
Edremit ilçesinde Küçük Sanayi Sitesi esnafları arasında her yıl yapılan kaynaşma, bereket ve barış amacıyla düzenlenen hayır yemeği 549. Sokak’ta yapıldı. Yüzlerce kişiye pilav ve ayran ikram edildi. Her yıl yapılan hayra Sanayi esnafı “Birliğimizin, beraberliğimizin bereketimizin daim olması için hayır yaptık, dualar okuduk. Katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da hayır yemeğine katılarak, esnaflarla birlikte oldu. Hayırlarının kabul olmasını dileyen Başkan Saka, “Bu tür hayır yemekleri bizim toplum olarak en güzel birliktelik ve kaynaşma etkinliklerimizden birisi. Öncelikle bir araya gelerek böyle bir hayır yapmanızdan dolayı sizleri kutluyorum. Özellikle son günlerce acısını daha derinden hissettiğimiz terör olaylarının son bulması, bir daha şehit cenazeleri gelmemesi dileği ile düzenlenen hayrın kabul olmasını diliyorum. Hepinize kazasız, belasız, huzur ve güven içerisinde bol kazançlı çalışmalar diliyorum” dedi. Hayır yemeğine Başkan Saka’nın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Belediye Meclis Üyesi Coşkun Taşkın esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1