EGE GÜNDEM GAZETESİ

EDREMİT BBP İLÇE BAŞKANLIĞINA DEMİRBAŞ SEÇİLDİ

EDREMİT BBP İLÇE BAŞKANLIĞINA DEMİRBAŞ SEÇİLDİ
136 views
19 Kasım 2018 - 13:14

 

Edremit Büyük Birlik Partisi 1. nci Olağan Kongresini yaptı. Edremit Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Hasan Demirbaş, “Cumhur İttifakının Ruhuna” sadık kalacaklarını ifade etti.

Edremit Büyük Birlik Partisi Edremit Pazartesi Kıraathanesinde 1. nci Olağan Kongresini yaptı ve Edremit Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığına Hasan Demirbaş delegelerin tamamının oyunu alarak BBP İlçe Başkanlığına seçildi.

Edremit BBP İlçe Başkanlığına seçilen Hasan Demirbaş, seçimlere katılan Balıkesir BBP İl Başkanı Ahmet Cemil Aydoğan, Burhaniye BBP ilçe Başkanı Serdal Filik, İvrindi BBP İlçe Başkanı Metin Septer, Bigadiç BBP İlçe Başkanı Abdülazim Genç, Altıeylül BBP İlçe Başkanı Hayrettin Şahin, Karesi BBP İlçe Başkanı Selami Yazar ve ilçe delegelerine teşekkür etti.

5 Eylül 2018 tarihinden bu güne Edremit BBP İlçe Başkanlığını yürüttüğünü, 50 yıllık siyasi yaşamında kazandığı deneyimlerini ilk kongremizden sonra halkla bütünleşip, onların sosyal ve ekonomik sorunlarına çözümler üretmeyi hedeflediğini vurgulayan Hasan Demirbaş, Genel evrimimiz ittifaktan yana olduklarını ve “Cumhur İttifakının Ruhuna” sadık kalacaklarını ifade etti.

31 Mart 2019 tarihinde yağılacak olan Yerel Yönetim Seçimleri, Muhtarlık seçimlerinde AK Parti ve MHP ittifakına göre hareket edeceklerini açıklayan Demirbaş, “Halkımız bizden çok zor durumda olan ekonomik şartlarının düzeltilmesini istiyor. Kadıköy – Ortaoba Köyü yolundaki çok tehlikeli üç virajın çok acilen düzeltilerek bu köyümüzün ulaşım sorununa çözüm bulunmasını istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımızı ilçemiz içerisinde olduğu gibi diğer köylerimizin sorunlarını tek tek ele alıp çözümler üretmeyi ve sorunları çözmeyi hedefliyoruz” diye halkın yanında olmaları gerektiğini vurguladı. Enver DOLGUN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1