EGE GÜNDEM GAZETESİ

Dursunbey’de Tek Kurşun Müsabakası

Dursunbey’de Tek Kurşun Müsabakası
122 views
07 Haziran 2016 - 11:35

Dursunbey Belediyesi katkılarıyla Avcılık Atıcılık ve Balık Avcılığı Derneğinin organizesi ile İlçemizde Tek Kurşun Atış Müsabakaları düzenlendi.
Dursunbey Avcılık Atıcılık ve Balık Avcılığı Derneği tarafından organize edilen, Dursunbey Belediyesi tarafından da desteklenen Tek kurşun musabakaları yine heycan dolu dakikalar yaşanmasına sebep oldu.
Dernek yetkilileri her yıl çeşitli müsabakalar düzenleyerek Avcıların birlik ve Beraberlik içerinde olmalarının sağlandığı belirtildi. Dernek Başkanı Mehmet Karyağar; “Üyelerimiz arasında ve çeşitli ilçe ve illerden Avcı arkadaşlarımızın katıldığı, Av sezonunun kapalı olduğu bir tarihte bu tür organizasyonlar düzenleyerek, aynı zamanda kaçak avcılığın önünü de kapatmak amacı ile her yıl organizasyonumuzu yapmaya çalışıyoruz. Bu organizasyona Dursunbey Kaymakamlığı, Dursunbey Belediye Başkanlığı ve çeşitli Esnaf arkadaşlarımızın katkıları ile bu organizasyona destekleri bulunmaktadır. 5 Haziran Pazar günü yapılan Tek Kurşun Müsabakaları’nda bizlere destek veren herkese teşekkü ediyoruz” dedi.
Avcılık Atıcılık ve Balık Avcılığı Derneği Tek Kurşun Müsabakalarına Dursunbey Kaymakamı Yaşar Aksanyar, Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Belediye Meclis üyesi Vacit Kahvecioğlu, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Ömer Faruk Gürsoy ve Avcılar ile av meraklıları katıldı. Dursunbey Kaymakamı Yaşar Aksanyar ve Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’da birkaç atış yaparak Avcılar kadar marifetli olduklarını gösterdiler. Müsabakaların sonunda Dereceye girenlere Ödüllerini Dursunbey Kaymakamı Yaşar Aksanyar ve Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan verdi.

13347009_1353412474685721_5119805715117072567_n

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1