EGE GÜNDEM GAZETESİ

Diş Tedavisinde 24 saat hizmet

Diş Tedavisinde 24 saat hizmet
184 views
08 Ekim 2019 - 12:05

Balıkesir’de sektöründe en iyiler arasında çıtasını koruyan Deva Diş Polikliniği, modern ekipmanları ve uzman Hekimleriyle 24 saat hizmet vermeye başladı

Balıkesir’de diş sağlığında bir ilk yaşanıyor. Sektöründe yıllardır hizmet veren ve gece acil hizmeti bulunan Deva Diş Polikliniği 24 saat hizmete başladı. Diş tedavilerinin gecikmemesi için 7/24 çalışma sistemine başlayan Deva Diş Polikliniğine her gün istediğiniz saatte randevu talep ederek ağız, diş sağlığı ve her türlü tedavinizi yaptırabileceksiniz.
Çocuklar içinde özel diş tedavisi uygulanan Deva Diş Polikliniğinde, çocuğunuzun ilk diş tedavisini uzman hekimler öncülüğünde yaptırabilirsiniz. Küçük misafirler diş tedavisi öncesi motivasyonlarının sağlanması için çocuk oyun alanında güvenli bir şekilde oyun oynayarak eğlenme imkanı da yakakayabilecek.
Tecrübeli 5 diş hekimi ve uzman hekimlerle huzurlu bir klinik ortamında, son teknoloji ekipmanları ile modern diş hekimliğinin bütün dallarında hizmet veren Deva Diş Polikliniğinde implant, diş beyazlatma, protez, estetik gülüş tasarımı, zirkonyum ve porselen kaplama, 20’lik diş çekimi, gömülü diş çekimi gibi pek çok konuda hizmet veriliyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1