EGE GÜNDEM GAZETESİ

Dereören Mahallesinde Değişim Devam Ediyor

Dereören Mahallesinde Değişim Devam Ediyor
126 views
14 Nisan 2016 - 11:34

Balıkesir’in Havran İlçesine Bağlı Dereören Mahallesinde Belediye tarafından başlatılan hizmet hamlesi mahalle sakinlerinin yüzünü güldürdü.

Havran Belediye Başkan Vekili Turgay Kılıç mahalleye ziyaret düzenleyerek yapılan çalışmaları bizzat yerinde takip etti.Başkan Vekili Turgay Kılıç Dereören Mahallemizin Okul bahçesine Belediye olarak çocuklarımın vakitlerini geçirmesi için yeni oyun grupları kurduk.Okul bahçesine taş döşeme çalışmaları devam ediyor.

Dereören Mahallemizin diğer eksik ve ihtiyaçlarını zaman içinde gidereceğiz dedi.Turgay Kılıç Siyasetteki yeteneğini taş döşeme ustalığındada gösterdi.Kılıç işçiler ile birlikte taş döşedi Eline malayı alıp çimento ile düzleme işlemini yaptı.Turgay Kılıç Belediye Başkanımız Emin Ersoy şehir dışında olduğu için gelemedi.Başkanımızı temsilen mahallemizi ziyaret ediyorum.Havran Belediyesi olarak  ilçemize bağlı tüm mahallelerimize en iyi hizmeti vermek ekiplerimiz gece gündüz üstün gayret ile çalışmaktalar dedi.

Dereören Mahalle Muhtarı Nuri Yıldız Mahallemize yapılan hizmetlerden son derece memnunuz.Belediye Başkanımız Emin Ersoy başta olmak üzere ekibine Teşekkür ederim dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1