EGE GÜNDEM GAZETESİ

Denetimli Serbestlik Müdürü Ve Savcıdan Başkan Mirza’ya Ziyaret

Denetimli Serbestlik Müdürü Ve Savcıdan Başkan Mirza’ya Ziyaret
103 views
28 Nisan 2016 - 10:31

Denetimli Serbestlik Müdürü Bülent Demirel ve Savcı Emrah Ünal Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Bandırma Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Bandırma Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Bandırma Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü işbirliği ile 189 denetimli serbestlik yükümlüsü ve 85 açık ceza infaz kurumu hükümlüsüne topluma kazandırılmaları için yapılan çalışmalar kapsamında Hakan Mengüç’ün anlatımıyla “Pozitif Düşünce ve Stres Yönetimi” konulu seminer düzenlendi. Seminere katkılarından dolayı Belediye Başkanına teşekkürlerini sunan yetkililer verilen desteklerden dolayı memnuniyetini dile getirerek plaket takdim ettiler. getirdiler.

Kurumlar arası birlik ve beraberliği her zaman desteklediğini dile Getiren Başkan Mirza; ‘Kurumlarımızın bizlere sunduğu çalışmaları ve projeleri önemsiyoruz. Geçtiğimiz günlerde yapılan Denetimli serbestlik yükümlüsü ve açık ceza infaz kurumu hükümlüsüne yönelik Hakan Mengüç’ün sunumuyla pozitif düşünce ve stres yönetimi seminerinin hükümlü vatandaşlarımıza olumlu katkılar sağladığını düşünüyorum.’dedi. Başkan Mirza, Denetimli Serbestlik Müdürü ve Savcı’nın ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek kendilerine kentimizin simgelerinden Bandırma Vapuru’nun maketini hediye etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1