EGE GÜNDEM GAZETESİ

Çöp Konteynırları Son Sistem Araç İle Temizleniyor

Çöp Konteynırları Son Sistem Araç İle Temizleniyor
95 views
19 Mayıs 2016 - 10:42

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri daha temiz bir Burhaniye için çalışmalarına yenlikler ile aralıksız devam ediyor.
Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, çöp konteynırları dezenfekte işlerine başlayarak tüm Burhaniye genelindeki konteynırları yıkıyor. Kiralanan son sitem araç ile konteynır yıkama ve dezenfekte işlerini yapan Temizlik İşleri ekipleri halk sağlığı için titizlik ile çalışıyor. Konteynırları özel mekanizması ile içinde sıcak ve basınçlı olarak yıkayan araç kendi suyunu da arıtarak çevre kirliliğinin önlenmesini sağlıyor. Halkın Sağlığını ve çevre temizliğini önemseyerek işlerini yürüten Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri Burhaniye’yi pırıl pırıl tutmak için sokakları ve caddeleri 7/24 süpürüp-yıkadığı gibi, deniz, çöp konteynırları ve park bahçelerin temizliklerini aralıksız devam ettiriyor.
Daha düzenli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla da temizlik işleri şantiyesinde düzenleme ve yenileme yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü tüm çöp kamyonlarında ki yeni fotoğrafları ile de temizliğe vurgu yaparak görsellik açısından yenilemeye gitti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1