EGE GÜNDEM GAZETESİ

CHP’Lİ Milletvekillerden Başkan Saka’ya Ziyaret

CHP’Lİ Milletvekillerden Başkan Saka’ya Ziyaret
94 views
27 Nisan 2016 - 11:02

 

Bir dizi program için Edremit’te gelen CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Hakkı Akalın ve Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekilleri Edremit ilçesinde programlarının ikinci gününde Edremit Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Önceki gün CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden CHP Milletvekilleri daha sonra Edremit Belediyesine ziyarette bulundular. Belediye Başkanı Kamil Saka’ya Edremit’te 64 yıl aradan sonra CHP Belediye Başkanlığını kazanmalarından duydukları memnuniyeti belirterek başarılar dilediler.Edremit Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Hakkı Akalın ve Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu,CHP’li belediyelerin birçok yerde olduğu gibi Edremit’te başarılı bir şekilde görevini yerine getirdiğini ifade ettiler.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek baştaTürkiye Büyük Millet Meclisindeki yasama faaliyetleri olmak üzere çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette BelediyeBaşkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, Mehmet Ertaş,Belediye Meclis Üyeleri, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki ve yönetim kurulu Üyeleri, Edremit CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel ve yönetim Kurulu Üyeleri ziyarettede hazır bulundular.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1