EGE GÜNDEM GAZETESİ

CEYLAN, ” MASA BAŞINDA DEĞİL SOKAKTA ÇALIŞACAĞIZ”

CEYLAN, ” MASA BAŞINDA DEĞİL SOKAKTA ÇALIŞACAĞIZ”
62 views
08 Kasım 2018 - 10:57

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edremit Belediye Başkan Aday Adayı Av. Mahmut Ceylan vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor…

Halk ile istişare yaparak sohbet eden Av. Mahmut Ceylan, İlçe de hayata geçirmek istediği projeleri de bir bir anlatıyor. Ziyaretlerinde halktan yoğun ilgi gören Aday Adayı Av. Mahmut Ceylan, Edremit’te sorunlara neşter vurarak mutlu bir kent olacağının da altını çizdi.

140 bin kişilik bir kenti doğru yönetmenin tek yolunun çok çalışmak ve doğru kadrolarla yola çıkmak olduğunun altını çizen Av. Mahmut Ceylan, “Bu kentin sorunlarını en iyi bu kentin esnafı, muhtarı, işçisi, emeklisi kısacası halkı bilir. Bu yüzden bizler, doğru tespitler yapıp yürüdüğümüz bu yolda en iyisini sizlere sunabilmek için masa başında değil, sokakta çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

İlçe de vatandaşlar ile bir araya gelen Av. Mahmut Ceylan, “Bizler bu kent için en iyisini nasıl yapabilirizin mesaisini şimdiden veriyoruz. Göreve geldiğimizde tüm sorunların çözümünü bilerek durmadan çalışmaya başlayacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1