EGE GÜNDEM GAZETESİ

Cankul’dan Sevindiren Hediyeler

Cankul’dan Sevindiren Hediyeler
149 views
23 Nisan 2016 - 12:51

 

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu, kendisini ziyaret eden çocuklara bıraktı

Başkan İsmail Cankul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası kapsamında kendisini ziyaret eden, Oktay Koçman Ortaokulu öğrencilerinden Gizem Kılıç ve Gizem Saydırı makamında ağırladı. İlk olarak kendisini ziyaret eden çocuklarla sohbet edip, onların isteklerini dinleyen, sordukları soruları tek tek cevaplayan Başkan Cankul, ” Öncelikle bu güzel bayramınızı kutluyorum. Sizler çalışıp başarılı olursanız, ülkemiz emin ellerde olacaktır. Bizler de bu bilinçle hareket ederek, sizlerin en iyi şartlarda yetişmesi için gerekli altyapıyı hazırlamanın gayreti içerisindeyiz.
Başkan Cankul’un koltuğunu devrettiği öğrencilerden, Hüseyin Kılıç Oktay Koçman Ortaokulu 5-C sınıfı öğrencisi , önce heyecanlandı, ardından BaşkanCankul’un desteği ile heyecanını yenerek arkadaşlarının isteklerini ileterek,Başkandan Halı saha  istedi.Daha sonra koltuğu arkadaşı 6-D öğrencisi Gizem Saydıra devretti.Gizem Saydır’da Başkan Cankul’dan Seçmeli derslerin ağırlıklı olmasını ve okulun çevre düzenlenmesi yapılmasını istedi..Başkan Cankul Oktay Koçman Ortaokulunun inşaatının bitme aşamasına gelindiğini okulun bitmesiyle eski binanın yıkılarak çevre düzenlenmesinin bitirilip, ayrıca okulun bahçesine de halı saha yapılacağını belirtti.

23 Nisan Çocuk Bayramı haftası sebebiyle kendisini ziyaret eden öğrencileri makamında ağırlayıp, onlara koltuğunu devreden Cankul, ziyaretlerin ardından minik öğrencileri çeşitli hediyeler vererek uğurladı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1