EGE GÜNDEM GAZETESİ

CANKUL: ‘KİMSENİN AYAĞINI ÇAMURA BASTIRMAYACAĞIZ!’

CANKUL: ‘KİMSENİN AYAĞINI ÇAMURA BASTIRMAYACAĞIZ!’
98 views
01 Kasım 2018 - 12:34

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Kepsut’un geleceğini değiştirdi. İmkansız denilen projelerden biri olan doğalgazı Kepsut’a getirtmeyi başardı.

Konu ile ilgili Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul “Kepsut İlçesi’ne de gelmesi imkansız denilen ve getirilen projelerden biri olan doğalgazdı.
İlçemizde devam etmekte olan doğalgaz çalışmalarının sonuna geldik. Doğal gaz çalışmaları sonucunda her taraf kazıldı. Kazılan yerleri bir an önce yapmak zorundaydık…Bizlerde üzerimize düşeni yapıyoruz, Kepsut halkımıza söz verdiğimiz gibi milletimizin ayağına çamura bastırmayacağız dedik ve bütün kepsut ilçesinde yol ve parke taş döşeme işlerimiz Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin de desteğiyle son sürat devam ediyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Kepsut Fen İşleri müdürlüğü tarafından doğalgaz çalışması yapılan alanlar hızla asfalt ve kilitli parke taş çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

CANKUL: ‘KİMSENİN AYAĞINI
ÇAMURA BASTIRMAYACAĞIZ!’

Doğalgaz kullanmak isteyen vatandaşlarımızın abonelik başvuruları halen devam etmekle birlikte ilçemiz yol ve caddelerinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Kepsut Fen İşleri müdürlüğü tarafından kazı çalışmaları sırasında bozulan asfalt ve kilitli parke taşlarının onarımlarına başladık. Hemşerilerimizin ayağını çamura bastırtmayacağız, sözümüzün gereğini yapacağız’’ dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1