EGE GÜNDEM GAZETESİ

Burhaniye’yi Tasarruf Ettiriyor

Burhaniye’yi Tasarruf Ettiriyor
96 views
08 Haziran 2016 - 11:47

Burhaniye’de temizlik işleri aksamıyor, ilçe pırıl pırıl oluşuyla adeta örnek olmaya devam ediyor.
Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal seçimlerde verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. İlçede yaptığı yatırımlar ile vatandaşların takdirini ve sevgisini kazanan Başkan Uysal, temizlikte tasarruf sağlayan Enis Isparta’yı müdürlük görevine getirerek ne kadar doğru bir karar verdiği bir kez daha ortaya çıktı. Başkan Uysal ilçede en önemli hizmet alanlarından olan temizlik müdürlüğüne Isparta’yı getirmesiyle ilçenin pırıl pırıl olmasını sağladı. Burhaniye Belediyesinde Temizlik İşleri Müdürlüğüne Ali Enisi Isparta’nın gelişiyle ilçe’de temizlik çalışmaları hızlandı. Müdürlük görevine başladığı günden bu yana sıkı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Müdür Isparta, cadde ve sokaklarda uyguladığı çalışmalarıyla vatandaşlardanda olumlu tepkiler almaya başladı.

burhaniye temizlik
PLAJ’DA OTLAR, DENİZDE YOSUNLAR TEMİZLENDİ
Yaz sezonun başlamasıyla Burhaniye ilçesine bağlı Ören plajında da otlar temizlendi. Hummalı çalışmaların ardından plajlar temizlenerek halkın hizmetine açılırken, diğer yandan da deniz yosunları temizlenerek yaz sezonu için vatandaşların hizmetine açıldı.
MASRAFI ORTADAN KALDIRDI
Burhaniye Belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü kendi şantiyesini kurarak burada çöp konteynırlarını ve gerekli hizmet malzemelerinin hem tamirini yapıyor, hem de boyasını yapıyor. Geçtiğimiz yıl şantiye yeri kullanılmaz haldeyken Müdür Isparta’nın göreve gelişiyle şantiye yenilenerek boyama, tamir ve depolama yerleri açıldı. Isparta’nın bu şantiyeyi faaliyete sokmasıyla Burhaniye Belediyesinin kasasından da gider olarak büyük bir dert ortadan kalktı.

burhaniye temizlik1
UYSAL: “EKİPLERİMİZ GECE GÜNDÜZ İŞ BAŞINDA”
Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal temizlik işleri müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Uysal konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz ilçemizde gece gündüz demeden çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyorlar. Yaz sezonuna hazırız, kumsallarımızda otlar temizlendi. Denizlerimiz de ise yosunları temizleyerek halkın hizmetine açtık.” Dedi.
ISPARTA: “YENİDEN HİZMETE KAZANDIRIYORUZ”
Burhaniye Belediyesinin çalışkan Temizlik İşleri Müdürü Alisi Enisi Isparta konu hakkında gazetemize samimi açıklamalarda bulundu. Müdür Isparta: “ilçemizde çöp konteynırlarını yeniden tamir ederek hizmete kazandırıyoruz. Sallamalı kül kovaları hurdadan alarak restore ettik. Geri dönüşüm konteynırlarımızı tamir ettik bunun yanı sıra 6 tane çöp araç kupa ve arka kısımlar komple boya ve tamiri yapıldı. Bu yapılan boya ve tamir işlerimizi belediyemizin hurdalığından alınan malzemeler ile yaptığımız şantiyemizden yapıyoruz. Bu şantiyemizde araçlarımız boyanıyor, tamirleri yapıyor ve Belediyemizin kasasından dışarıya ödeme çıkmayarak Belediyemize katkı sağlıyoruz. İlçemizde 34 mahallemizde temizlik hizmetlerimiz gece, gündüz aralıksız bir şekilde sürüyor. İlçemize 39 km uzaklıkta olan hacı bozlar mahallemize dahi en iyi hizmeti götürebilmek için gayret ediyoruz. Temiz bir Burhaniye için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.
Haber: Şevki MORALI

Burhaniye temizlik işleri

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1