EGE GÜNDEM GAZETESİ

BURHANİYE BELEDİYESİ BUBYO’DA ALAN DÜZENLEMESİ YAPIYOR

BURHANİYE BELEDİYESİ BUBYO’DA ALAN DÜZENLEMESİ YAPIYOR
78 views
05 Kasım 2018 - 12:47

Burhaniye Belediyesi Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulunda (BUBYO) alan düzenlemeleri yapıyor.
Burhaniye Belediyesinin, merkez ve kırsal mahallelerde yürüttüğü yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ederken, bir yandan da ilçenin diğer ihtiyaç alanlarını belirleyip, hizmet yelpazesini genişletiyor. Bu kapsamda belediye, BUBYO yerleşkesinde çevre düzenleme ve yol yapım çalışmaları yaparak, eğitim-öğretim alanına da yardım elini uzatıyor. Bu kapsamda Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce okulun içinde yer alan bozulmuş yolların ve kaldırımların yapımı ile bakımı yapılıyor.
BELEDİYEMİZİN DESTEKLERİNDEN DOLAYI ÇOK MEMNUNUZ
Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Güngör Persil ve Fen İşleri Müdürü İnanç Erturan BUBYO Müdürü Doç. Dr. M. Oğuzhan İlbanı makamında ziyaret ederek işlerin koordineli yürütülmesi için istişarede bulundular. BUBYO Müdürü İlban Üniversitemize verdiği desteklerden dolayı başta Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum diyerek “Körfezin benzersiz eğitim kurumu olan BUBYO’ya belediyemizin yaptığı alan düzenlemesi ve yol çalışmalarından dolayı memnuniyetimi bildirmek isterim. Belediyemizin her daim yanımızda olduğunu ve bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgediklerini bilmek çok güzel” dedi.
BELEDİYE OLARAK GENÇLERİMİZİN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE EĞİTİM ALMALARINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ
Yapılan çalışmalar ile ilgili açıklama yapan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal ise “Belediye olarak gençlerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim almalarına büyük önem veriyoruz. Öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak öncelikli hedeflerimizden bir tanesidir. Bu kapsamda ilçemiz genelinde eğitim veren tüm okullarımıza olanaklarımız dahilinde destek veriyoruz. Körfez Üniversitemizin yapı taşlarından biri olan BUBYO’nunda Burhaniye’miz için önemli bir yeri vardır. Gelecekte bölgemize olan katkısını arttıracak bir eğitim kurumunun her daim yanında oluruz!” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1