EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bigadiç’te Yeni Seçilen Muhtardan Ziyaretler

Bigadiç’te Yeni Seçilen Muhtardan Ziyaretler
114 views
18 Mart 2016 - 9:09

Bigadiç Osmanca Mahallesi genelinde 6 Mart günü yapılan muhtarlık seçimlerinde muhtarı seçilen Mehmet Deniz, Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan’ı ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu ziyaret etti.

Bigadiç Belediyesi Meclis Kararı gereğince yeni oluşturulan mahallelerin muhtarlık seçimleri sonucu 6 Mart tarihinde yapılan seçimle muhtar olarak seçilen ve geçtiğimiz günlerde mazbatasını alan Osmanca Mahallesi Muhtarı seçilen Mehmet Deniz, azalar Hüseyin İnci ve Ahmet Duran ile birlikte Bigadiç Kaymakamı Barış Aktan’ı ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu ziyaret ettiler.

Muhtar Deniz ve azalara ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre sohbet eden Kaymakam Aktan, ”Tebrik ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin, Allah utandırmasın” dedi.

Daha sonra Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu ziyaret eden Muhtar Deniz ve azalar, Başkan Avcu’ya geçmiş olsun dileklerini ileterek bir süre sohbet ettiler. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılan seçimin öncelikle size, mahallemize ve ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum, Allah utandırmasın” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1