EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bigadiç’te Murat Değer, Güven Tazeledi

Bigadiç’te Murat Değer, Güven Tazeledi
149 views
15 Mart 2016 - 12:46

Bigadiç Kırmızı Et Üreticileri Birliği seçimli genel kurulu yapıldı.

Bigadiç Burcu Cafe’de gerçekleştirilen Seçimli Genel Kurul Toplantısına, Balıkesir Merkez Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Cihat Şimşek, Bigadiç İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Tezcan Koç, Bakanlık Temsilcileri Selim Çolak, Sami Kurt, Bigadiç Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur, Bigadiç Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer ile ile çok sayıda davetli katıldı.

Bigadiç Kırmızı Et Üreticileri Birliği 2015 yılı 29 maddeli Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Daha sonra yapılan Genel Kurul Programında Başkanlık Divanının Teşkili, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporlarının İbrası, Tahmini Bütçe ile Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerinin seçimi gerçekleştirildi. Genel Kurul Divan Başkanı Şaban Çetizli, Bigadiç’te ilk olarak kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar başarılı bir çalışma sergileyen Kırmızı Et üreticileri Birliğinin Bigadiç ve Bölge için bir şans olduğunu kendilerinin de bu kuruluşu sonunu kadar desteklediklerini vurguladı.

Tek liste ile gidilen seçimde Mevcut Başkan Murat Değer üyelerin tamamının oyunu alarak Bigadiç Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanlığına yeniden seçilirken, Yönetim Kuruluna Hüseyin Karanfil, Zekeriyya Aygör, Mustafa Özçam, Mehmet Ali Erteç, Denetim Kurulu’na Engin Avcı, Recep Salcan, Ramazan Gündoğan seçilirken, Ankara Merkez Birliği Temsilciliğine Murat Değer seçildi.

Seçimin ardından yağtığı konuşmada genel kurula katılan üyelere teşekkür ederek yönetim kurulu olarak üyelerine en iyi şekilde hizmet edeceklerini söyleyen Başkan Murat Değer, “Bigadiç’te Kırmız Et Üretiminin artması ve hayvancılığın gelişerek üreticimizin daha fazla gelir elde etmesi için çalışacağız, İnşallah yaptığımız Genel Kurul ardından üyelerimizin desteği ile birlik olarak ellimizden gelen gayreti göstererek  ilçemiz hayvancılığını hak ettiği noktaya getireceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1