EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bigadiç’te engelliler yararına kahvaltı

Bigadiç’te engelliler yararına kahvaltı
109 views
10 Mayıs 2016 - 10:51

 

Bigadiç Engelliler Derneği tarafından geliri engelliler yararına kullanılmak üzere sabah kahvaltısı etkinliği düzenlendi.

Bigadiç Engelliler Deneği’nde düzenlenen etkinliğe; Kaymakam Barış Aktan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmethan Doğan, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akgün, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Özer, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Arınç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Şube Müdürleri Muhammet Toplar, Şaban Dayıoğlu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şinasi Özulus, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz, Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun eşi hanımefendi Alime Avcu, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, Engelliler Derneği Başkanı Muhammet Okçuoğlu, 75. Yıl Eti Holding İlkokulu Müdürü ve Engelliler Deneği Proje Koordinatörü Recep Saylak, Daire Amirleri, hayırsever vatandaşlar ve çok sayıda da engelli ile ailesi katıldı.

Sabah kahvaltısı etkinliğine gelen herkesi “hoş geldiniz” diyerek karşılayan 75. Yıl Eti Holding İlkokulu Müdürü ve Engelliler Deneği Proje Koordinatörü Recep Saylak, kahvaltı süresi boyunca herkesle yakından ilgilenerek, güzel bir ortamda sabah kahvaltılarını yapmaları için büyük bir çaba sarf etti. Açık büfe ortamında kahvaltılarını alan protokol üyeleri ve davetliler engellilerle birlikte sohbet eşliğinde sabah kahvaltısı yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1