EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bigadiç’e Gurur Yaşattılar

Bigadiç’e Gurur Yaşattılar
156 views
13 Kasım 2018 - 12:13

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı,5-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Bigadiç Belediye Kültür Salonunda (Burcu Kafe) gerçekleşen ‘Bigadiç Kitap Festivali’ne ziyaret ettiler.
Ziyarete İlçe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Aytunç Tayfur, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık,Belediye Meclis Üyeleri,mahalle muhtarları ve Daire Müdürleride eşlik ettiler.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı,İlçe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Belediye Başkanı İsmail Avcu,Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akgün,Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız,AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ile birlikte İlçemiz Abacı mahallesi Gelin Sokak üzerine 3 katlı 45.000 m2lik,içerisinde kapalı Pazar yeri,otopark,cami ve bir çok sosyal donatının bulunacağı Kapalı Pazar Yeri,Alışveriş Merkezi ve Caminin inşaat çalışmalarını yerinde incelediler.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, İlçe Kaymakamı Altuğ Çağlar, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Aytunç Tayfur, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Kulüp Başkanı Yakup Aygören, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve çok sayıda sporseverin izlediği Türkiye Voleybol Erkekler 1. Lig A Grubu’nda mücadele eden Bigadiç Belediyespor, sahasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni 3-2 yendi.
Bigadiç Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ardından Başkan Avcu bu sezon hedeflerinin play-off’lar olduğunu belirterek şunları söylediler:”İnançla mücadele eden voleybolcularımız bizlere büyük bir heyecan ve gurur yaşattılar.Balıkesir’in tek 1. Lig takımı biziz. Oyuncularımızın, başarılarını devam ettirerek Bigadiç’i ve Balıkesir’i en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Bu düşüncelerle tüm voleybolcularımıza ve teknik ekibe tekrar başarı dileklerimi iletiyor, hepinize sevgi ve selamlarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Necati Albaş

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1