EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bigadiç “Kaplanlar”ına şampiyonluk yemeği

Bigadiç “Kaplanlar”ına şampiyonluk yemeği
176 views
06 Mayıs 2016 - 10:50

Türkiye Voleybol 3.Liginde Şampiyon olan Bigadiç Belediyespor Voleybol Takımı oyuncuları, şampiyonluk yemeğinde bir araya geldi.

Türkiye Voleybol 3.Liginde Şampiyon olan Bigadiç Belediyespor Voleybol Takımı oyuncuları, başarılarını şampiyonluk yemeğiyle kutladı. Nail Et ve Balık Restaurant Kır Bahçesi Sahibi Ender Dolgun tarafından Nail Et ve Balık Restauranda verilen şampiyonluk yemeğine, Bigadiç İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Doğan, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk Arınç, Balıkesir Voleybol İl Temsilcisi Sezai Doğan,
Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı İdari Menajeri Oğuz Macit Toros, Balıkesir Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Zekeriya Göktaş, Yrd. Doç. Dr. Ali Naci Arıkan, Genel Sekreter Turan Kara, Balıkesir Voleybol İHK üyesi Ulusal Hakem Emel Duygulu, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Beyhan Çömezoğlu, 1 Nolu Sağlık Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. İbrahim Ergin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz, 75. Yıl Eti Holding İlkokulu Müdürü Recep Saylak, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Akgün, Mustafa Sezen, Belediye Meclis Üyeleri Resül Bintepe, Ayşe Akdoğan Hitay, Mehmet Özer, Yusuf Demirbaş, Hüseyin Kuzgun, Nazım Özyiğit, Mustafa Biçe, Halil Kurtbay, Ersin Uras, Yılmaz Yıldırım, Ömer Faruk Özcan, Rasim Özkan, Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur, İlçe Tarım Gıda ve Hayvancılık Müdürü Tezcan Koç, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Saran, Bigadiç Seyahat Kooperatifi Başkanı Gencay Çınar, Halk Bank Şube Müdürü Ali Devrim Önder, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, CHP İlçe Başkanı Hasan Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Adem Demiraslan, Bigadiç Belediyespor Kulübü Başkanı Yakup Aygören ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bigadiç’li Onkolikler Tribün Lideri İdris Bozdemir, İş Dünyası Temsilcileri, Bigadiç Belediyespor takım oyuncuları ile antrenör ve takım kaptanı Tolga Altıntaş katıldı.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu yaptığı konuşmada şunları söyledi; ”Oyuncularımız güzel bir sezon geçirdi, hedeflerimize bir bir ulaşıyoruz. Çok mutluyuz. İnşallah daha nice kupalar kazanacağız. Bigadiç olarak gurur ve onur duyduk. Herkese tek tek teşekkür ediyorum. Yatırımlarımız sağlıkta, eğitimde, sporda kısaca her alanda devam ediyor, Bigadiç çok iyi yerlere geliyor, hak ettiği ilgiyi ve değeri artarak görüyor. Herkesten çok önemli ve değerli dönüşler alıyoruz. Hafta sonu Et ve Süt Festivalimizin ikincisini gerçekleştireceğiz, Cuma günü Altıkaraağaç Dede hayrıyla başlayacak olan festivalimiz Cumartesi günü Rahvan At Yarışları ile devam edecek olup Pazar günü de çeşitli yarışmalar, gösteriler ve yemek ikramları ile sona erecek, sizleri ve tüm halkımızı Festivalimize davet ediyorum.”

Bigadiç Belediyespor Kulübü 2.Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Yusuf Demirbaş yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; ”Hedefimiz şampiyonluktu, zor bir sezonu geride bıraktık, İnşallah seneye daha güçlü bir Bigadiç’i 2.Ligde temsil edeceğiz, emeği geçen başta Belediye Başkanımız olmak üzere, eski ve yeni tüm yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum”

Bigadiç Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü ve Takım Kaptanı Tolga Altıntaş yaptığı konuşmada şunları söyledi; ”Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum, bize her imkanı sağladılar. Oyuncu ve yönetici arkadaşlarımı kutluyorum. Takım çalışması sonucunda şampiyonluk kupası geldi, Bigadiç’e hayırlı olsun”

Bigadiç Belediyespor Voleybol Takımının Şampiyonluk gecesi, Nail Et ve Balık Restaurant Kır Bahçesi Sahibi Ender Dolgun tarafından verilen şampiyonluk yemeği ile son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1