EGE GÜNDEM GAZETESİ

Beyaz Masa’dan Polislere Beyaz Karanfil

Beyaz Masa’dan Polislere Beyaz Karanfil
659 views
21 Nisan 2016 - 10:40

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa birimi Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü kutladı. Beyaz Masa Burhaniye bürosunda görevli Beyaz Karanfil ekibi 10 Nisan tarihinde kutlanan Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıldönümü sebebiyle İlçe Emniyet Müdürlüklerini ziyaret ederek karanfil dağıttı.

Beyaz Masa Beyaz Karanfil ekibi sırasıyla, Burhaniye, Ayvalık ,Gömeç, Edremit ve Havran İlçe emniyet müdürlüklerini ziyaret ederek ülkemizde asayişi sağlamak için gecesini gündüzüne katan polislere moral ve motivasyon noktasında destek oldular. Beyaz Karanfil ekibi, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un selamını da ileterek emniyet mensuplarına görevlerinde başarı diledi. Bu ziyaretler esnasında Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polisler, ‘İlçe belediyesi bize bu kadar yakınken gelmeyip Büyükşehir Belediyesinin gelmiş olması bizlere ne kadar değer verildiğini gösteriyor. Bu maneviyatın karşılığı ödenmez” diyerek teşekkür ettiler.

EMNİYET MÜDÜRLERİ TEŞEKKÜR ETTİ

Beyaz Karanfil ekibinin ziyaret ettiği Burhaniye İlçe Emniyet Müdürü Tuncay Orhan, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürü Tolga Alpay, Havran İlçe Emniyet Müdürü İsmail Tur ve Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Korkmaz, Beyaz Masa Beyaz Karanfil ekibinin kendilerini hatırlayıp karanfil hediye etmelerinin son derece anlamlı bir davranış olduğunu ifade ederek Büyükşehir Beledilyesi ve Beyaz Masa birimi ile bünyesindeki Beyaz Karanfil ekibine bu jestlerinden dolayı teşekkür ettiler.

BEYAZ MASA SAHADA

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin BüyükAile projesi kapsamında Beyaz Masa ekipleri sürekli görev yaptıkları sahada halkın arasında vatandaşlar ile iç içe vazife yapıyorlar. Sosyal Bilim alanında uzman personellerden oluşan Beyaz Karanfil ekibi bire bir vatandaşların ayağına koşuyor. Beyaz Karanfil ekipleri; gerekçeleri ile belirlenen bir programla mağdur olan hasta, engelli, kimsesiz, yaşlı, bakıma muhtaç vatandaşlar veya farklı mesleklere sahip vatandaşlar ile kurum ve kuruluşları ziyaret ediyorlar. Yapılan bu moral ziyaretlerinin temel amacının, “Her zaman yanınızdayız” mesajını vermek ve dile getirilen tüm ihtiyaçların çözüm noktasına ulaştırmak olduğu bildirildi.

Büyükşehir Beyaz Masa yetkilileri, “Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını giderebilmek, moral ve motivasyon sağlayarak Belediyemiz ve vatandaşlarımız arasında bir samimiyet bağı oluşturmak adına gerçekleştirilen bu proje ile Belediyemiz ihtiyaçların tespitinden sonra uygun görülen her öneri, dilek veya şikayeti proje dahilinde değerlendirmektedir. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin ilgi alanında olan konular çözüm için sisteme dahil edilmektedir. Belediyenin ilgi alanında olmayanlar ise ilgili kurum ve kuruluşlara bildirilerek takipleri yapılmaktadır” bilgisini verdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1