EGE GÜNDEM GAZETESİ

Belediye Personeli İstanbul’u Gezdi

Belediye Personeli İstanbul’u Gezdi
127 views
06 Nisan 2016 - 11:13

Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce belediye personeli ve ailelerine İstanbul gezisi düzenlendi. Belediye personeli ve aileleri geçtiğimiz Cuma günü geç saatler Kapalı Pazar yerinden İstanbul’ahareket etti.

Personeli İstanbul’a Belediye Başkanvekili Hasan Avcı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Durak birlikte uğurladı. Başkanvekili Avcı yaptığı konuşmada; “ Geziyi kazasız belasız bitirmenizi ve sağ salim dönmenizi istiyorum. Güzel bir gezi sizleri bekliyor” dedi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Durak ise; “ Belediye personelimize ‘Kültür Gezileri’ kapsamında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile İstanbul gezisi düzenledik. Ulaşımı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, yemek ve gezilecek yerleri de İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanlarımız A. Edip Uğur ve Kadir Topbaş’a katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Sizin için bu gezinin yararlı olacağına inanıyorum. Güle güle gidin ve gelin” dedi.

Beyaz Gezi kapsamında İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini ziyaret için yola çıkan kafile sabah namazını Eyüp Sultan camiinde kıldı. Kafile daha sonra Miniatürk’te kahvaltısını yaptıktan sonra miniatürkü gezdi. Belediye personeli daha sonra Akvaryumu ziyareti sırasında unutulmaz anılar yaşadı. 1453 Panorama ziyaretinde ise duygulu anlar yaşadılar. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ‘Beyaz Gezi’ programı kapsamında belediye personeli daha sonra ‘Yere Batan Sarnıcı, Ayasofya ve Sultan Ahmet Camilerini’ ziyaret etti. Akşam yemeğinden sonra Sındırgı’ya dönen belediye personeli ve aileleri bir günlük İstanbul gezisinden memnun döndü. İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezme imkanı bulan personel Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a teşekkür ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1