EGE GÜNDEM GAZETESİ

BASKİ sıkıntıları çözüyor

BASKİ sıkıntıları çözüyor
127 views
20 Nisan 2016 - 12:02

BASKİ Körfez genelinde yaptığı çalışmalar ile vatandaşın memnuniyetini kazanmaya başladı. Yapılan çalışmalar sayesinde Körfez genelindeki sıkıntılar bir bir çözülüyor.

Edremit Mehmetalan Mahallesi’nde 320 metrelik su şebeke hattının yapımını tamamlanırken, Dalyan Mahallesi Sahil Caddesi’nde 300 metrelik ve Kadıköy Mahallesi’nde 180 metrelik kanalizasyon hattının çekimini bitirildi. Altınoluk Mahallesi’nde ise 270 metrelik kanalizasyon ve 250 metrelik su şebeke hattının çekimi tamamlandı. Şeytanderesi ve Domuzçukuru mevkilerinde su hatlarının bakımına başlandı. Altınoluk Mahallesi’nde ana hatların temizlenmesi çalışması ise aralıksız devam ediyor.

BASKİ TAKDİRLERİ TOPLUYOR

Burhaniye Melih Pabuçcuoğlu Bulvarı’nda 300 metrelik yağmur suyu hattının yapımı tamamlandı. Ayrıca Öğretmenler Mahallesi’nde 500 metrelik yağmur suyu hattının yapımı biterken, çalışma sürüyor. Ören Mahallesi’nde göçen ve eskiyen 600lük hattın 800 metrelik kısmı yenilenirken, hat yenileme çalışmaları devam ediyor. Burhaniye İskele Mahallesi’nde de 400 metrelik su şebeke hattının yapımı tamamlanırken, Taylıeli Mahallesi’nde 400lük 600 metrelik kanalizasyon hattının çekimine başlandı. Ayrıca Havran Ebubekir Mahallesi’nde 240 metrelik su şebeke hattının yapımı bitirilirken, Çakırdere Mahallesi’nde 1000 metrelik içme suyu hattının yenilenmesine başlandı. BASKİ Körfez Şube Müdürlüğü vatandaşın refahı ve sağlığı için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

baski çalışma

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1