EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Uğur Hızla Büyüyen Sanayi Bölgesinde Talepleri Dinliyor

Başkan Uğur Hızla Büyüyen Sanayi Bölgesinde Talepleri Dinliyor
69 views
07 Nisan 2016 - 0:14

 

Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur,Göreve geldiği günden bu yana üyelerinin memnuniyetini ön planda tutarak istişare ziyaretleri yapıyor.

UĞUR, bugün 2. organize sanayi bölgesinde Balıkesir sanayisinin gelişmesine ve ülke ekonomisinde rekabet gücünün artmasına katkıda bulunan firmaların yönetim kurulu başkanlarıyla bir araya gelerek üretim yerlerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Uğur,2. organize sanayi bölgesi müdürü Koray Urgun’ dan bölgeyle ilgili bilgi alarak , üyelerin isteklerini dinledi.

Üreticilerin ortak talebi ise kalifiye eleman ihtiyacı oldu.

Özellikle son zamanlarda ara eleman bulamamaktan yakınan işletmeciler, başkandan  bu anlamda destek istedi.

Üyelerinin  istek ve dileklerini dikkate alarak ,her alanda  ,şehrin sürekli gelişimini sağlamayı hedefleyen Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur ; ‘Üyelerimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz.Bugün de üyelerimizi işyerlerinde ziyaret ediyor; sorunları varsa dinleyip çözüm yolları arıyoruz. Bu anlamda da  ortak talep olan ara eleman ihtiyacı için çalışmalara başlayacağız. Sanayiciler bir ülkenin şah damarlarıdırlar. Onlar üretir, ülkemiz kazanır.’ diyerek ziyaretlerine devam edeceğini belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1