EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Şahin’e Teşekkür Sevgisi

Başkan Şahin’e Teşekkür Sevgisi
95 views
10 Haziran 2016 - 10:52

Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Şahin 76 yaşındaki yatalak kadının tekerlekli sandalye isteğini geri çevirmeyerek, yaşlı kadını evinde ziyaret edip tekerlekli sandalye hediye etti.

Ayvacık Hamdibey Mahallesi’nde yaşayan 76 yaşındaki Zehra İşgüzar, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin’den tekerlekli sandalye istedi. Başkan Mehmet Ünal Şahin de İşgüzar’ın isteğini geri çevirmeyerek, yaşlı kadını evinde ziyaret etti. Yaşlı kadına tekerlekli sandalye hediye eden Şahin, “Yaşlı teyzemizin isteğini geri çevirmedik. Bu hayırlı günlerde teyzemizin yüzündeki sevinci görünce biz de çok mutlu olduk. Belediye olarak vatandaşlarımıza yönelik sosyal hizmetleri Ramazan ayı öncesinde de yapıyorduk. İmkanlarımız doğrultusunda bu tür sosyal hizmetlerle vatandaşlarımızın bir ihtiyacını karşılamanın önemli olduğunu biliyoruz. Amacımız ihtiyaç sahiplerinin yaşamlarına mutluluk katmak ve insan olmanın onuru gereği yaşam standartlarını bir nebze de olsa iyileştirmek, yaşam kalitesini arttırmak. Bu doğrultuda bilinçli, sorumlu sosyal belediyecilik anlayışımızdan hareketle bu yardımlarımız sürecek” dedi.
Tekerlekli sandalye yardımından dolayı mutluluklarını ifade ederek Başkan Şahin’e teşekkür eden Zehra İşgüzar, “Allah başkanımızdan razı olsun. Bu hayırlı günlerde bizi mutlu etti” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1