EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Ersoy’dan Çocuklara Altın Öğütler

Başkan Ersoy’dan Çocuklara Altın Öğütler
81 views
26 Mayıs 2016 - 12:14

Havran Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Öncesi Eğitim Şenliklerinin devamı İnönü Mahallesi üzerindeki Seyit Onbaşı mesire alnında devam etti.
Seyit Onbaşı Mesire alanında yapılan etkinliğe katılan Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy çocuklar ile sohbet etti.Oyunlar oynadı.
Çocuklar ile zeka geliştirici şekilleri birleştirici oyunlar top oynayan Başkan Ersoy çocuklar ile hoş vakit geçirerek onları mutlu etti.
Veliler Başkan Emin Ersoy’a hem yapılan hizmetlerden dolayı hemde her zaman yanımızda yer aldığı için teşekkür ederim dedi.
BAŞKAN ERSOY ÇOCUKLARA TEMA VAKFINI ANLATTI
Belediye Başkanı Emin Ersoy Tema Vakfı’nın standını ziyaret ederek Havran Tema Vakfı Gönüllü Sorumlusu Serkan Ergün ile birlikte çocuklara ağaç ve doğa sevgisini anlattı.
Başkan Emin Ersoy ağaç var ise oksijen var olur.Ağaçlarımıza doğamıza sahip çıkalım.Çevremizi kirletmeyelim siz yeni nesillere bu konuda çok iş düşüyor diyerek çocuklara öğütler verdi.
PİKNİK YAPAN AİLELER İLE SOHBET ETTİ
Belediye Başkanı Emin Ersoy Piknik yapan aileler ile sohbet ederek taleplerini dinledi.Aileler burası öncede çöplük idi Belediye Başkanımızın gayretleri sonucu yeni yaşam alanına dönüştü.Fırsat buldukça piknik yapmak için Seyit Onbaşı mesire alanını tercih ediyoruz Başkanımız Allah razı olsun dediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1