EGE GÜNDEM GAZETESİ

BAŞKAN CENGİZ’DEN GAZİ KORKMAZ VE AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

BAŞKAN CENGİZ’DEN GAZİ KORKMAZ VE AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
426 views
13 Şubat 2020 - 13:02

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz bundan birkaç gün önce İdlib’te çıkan çatışmada yaralanan İvrindili Uzman Çavuş Gökhan KORKMAZ’ı Hatay’da tedavi gördüğü hastanede görüntülü aramış geçmiş olsun dileklerini iletmişti.

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz bundan birkaç gün önce İdlib’te çıkan çatışmada yaralanan İvrindili Uzman Çavuş Gökhan KORKMAZ’ı Hatay’da tedavi gördüğü hastanede görüntülü aramış geçmiş olsun dileklerini iletmişti. Tedavisi tamamlanan KORKMAZ baba ocağına geldi. İvrindi Belediye Başkanı Yusuf CENGİZ eşi Havva Hanım ile birlikte hemşehrisi Uzman Çavuş Gökhan KORKMAZ ve ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ailesi ile hasbıhal edip dertlerini dinledikten sonra “Kıymetli eşim Havva Hanım ile birlikte İdlib’te çıkan çatışmada yaralanan hemşehrimiz Uzman Çavuş Gökhan KORKMAZ’ı baba ocağında ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Ülkemizin bekası için canları pahasına kahramanca mücadelelerine tanık olduk. Mehmetçiklerimiz bizim göz bebeğimiz.
Rabb’im ülkemizin birlik ve beraberliğini, dirlik ve düzenini bozmak isteyenlere fırsat vermesin.
Bu vatan, bu bayrak ve bu din uğruna can veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize yaşamlarında sıhhat ve afiyet diliyorum.” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1