EGE GÜNDEM GAZETESİ

Başkan Balkan Ödüllendirildi

Başkan Balkan Ödüllendirildi
123 views
26 Mart 2016 - 19:07

Küçükkuyu’nın çalışkan ve tecrübeli Belediye Başkanı Cengiz Balkan geçtiğimiz günlerde SODEM’in düzenlediği 2016 yerel yönetim ödül töreninde ödül alan isimler arasında yer aldı.

Küçükkuyu beldesine yaptığı hizmetler ile adından sıkça söz ettiren çalışkan Başkan Cengiz Balkan ödülünü ise Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan alarak beldenin ismini bir kez daha en iyi şekilde temsil etmeyi başardı.

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) iyi proje ve uygulamalarının duyurulması, paylaşılması, belediye başkanları arasındaki ilişki ve iletişimin güçlendirilmesi, proje ve bilgi alışverişi gerçekleştirilmesi için 12-13 Mart tarihlerinde İzmir Seferihisar’da belediyeler buluşması düzenledi.

Bu buluşma kapsamında SODEM üyesi belediyeler projelerinin tanıtılması, başarılı belediye projelerinin teşvik edilmesi amaçlarıyla, SODEM Yerel Yönetim Ödülleri verildi. Seçici kurul tarafından ödüle layık bulunan belediyeler ödüllerini Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldılar.

Ödül töreniyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan tecrübeli Belediye Başkan Cengiz Balkan şöyle konuştu: “Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) geçtiğimiz günlerde İzmir Seferhisar’da 2016 yerel yönetim ödül töreni düzenledi. Bu törende şahım adıma yerel yönetim ödülüne layık görüldüm. Ödülümü Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu tarafından aldım. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere beni bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ediyorum. Beldemiz de yaptığımız hizmetlerimiz ortada, hizmet adına sosyal belediyeci bir belediye olarak gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” Dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1