EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bandırma Çiçek Açıyor

Bandırma Çiçek Açıyor
135 views
17 Mayıs 2016 - 10:38

Bandırma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler kentimizin çeşitli bölgelerinde çiçeklendirme ve bitki ekim çalışmalarını tamamladı.

Bandırma Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kentimizin çeşitli bölgelerini rengârenk çiçeklerle donatmaya devam ediyor. Özel olarak yetiştirilen çiçek ve bitkiler, yapılan peyzaj düzenlemeleriyle kente estetik bir görünüm kazandırıyor. Kent merkezi’nde kavşaklarda ve şehrin çeşitli bölgelerinde peyzaj düzenlemesi yapan ekipler, vatandaşlardan çiçek ve bitkilerin korunmasını istediler.

Ekilen çiçeklerin halk tarafından çok beğenildiğini ifade eden Başkan Mirza; “Kentimizin iklimine uygun çiçekler seçmeye özen gösterdik. Özellikle ekmiş olduğumuz kadife çiçeği yaz mevsimi boyunca sürekli çiçek açmaktadır. Şehrimizdeki bu manzarayı gören vatandaşlarımızdan oldukça güzel yorumlar aldık. Çalışmalarımız artarak devam edecektir. Belediyemizin imkanları doğrultusunda şehrin çeşitli noktalarında bu tür güzelleştirme çalışmalarını yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1