EGE GÜNDEM GAZETESİ

“Balıkesir’in Canbeyi” gümbür gümbür!

“Balıkesir’in Canbeyi” gümbür gümbür!
RAMAZAN DEMİR
RAMAZAN DEMİR( gazetebalikesir@gmail.com )
241 views
28 Nisan 2018 - 13:36

Bir önceki milletvekili adaylığı döneminde sıralamadaki yerini önemsemeden, nasıl olsa seçilemem düşüncesine kapılmadan AK Parti’nin başarısı için canla-başla çalışıp Balıkesir’in 20 ilçesiyle her mahallesine giderek insanına dokunan Mustafa Canbey, Türkiye’nin kader seçimi 24 Haziran için de göreve hazır.
Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdür Yardımcısı Balıkesirli gazeteci Dr. Mustafa Canbey, 24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi için milletvekilli aday adaylığı başvurusunda bulunmak üzere görevinden ayrıldı.
“Balıkesir için göreve ve halkımızın hizmetkarlığına talibim” diyen Mustafa Canbey, AK Parti’den Balıkesir milletvekili adayı olmaya karar verdiğini şu mesajla duyurdu:
“Değerli Dostlar,
Bugün itibariyle ülkemiz ve milletimiz için önemli bir dönüm noktası olarak gördüğüm 24 Haziran 2018 seçimlerinde AK Parti’den Balıkesir milletvekili adayı olmak için görevimden ayrıldım.
Ülkemize ve milletimize daha iyi hizmet edebilmek için çıktığımız bu yolda, sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
Ortak değerimiz ve sevdamız olan Türkiye’mizin ve Balıkesirimizin gelişmesi, güçlenmesi ve hak ettiği yere ulaşması için sizlerle birlikte gece gündüz çalışacağız.
Davamızı geleceğe daha güçlü bir şekilde taşımak için gecesini gündüzüne katan Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki “Büyük Türkiye”ye yakışan güçlü bir Balıkesir için milletvekilliği görevine ve halkımızın hizmetkarlığına talibiz.
Milletvekili aday adaylığımızın hayırlı olması dileğiyle desteğinizi bekliyoruz.”

Balıkesirli alim Hacı Sıddık Naci Eren’in cenazesine katılmak üzere önceki gün Balıkesir’e gelen Mustafa Canbey, Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan’ı makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulunmuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1