EGE GÜNDEM GAZETESİ

BAKAN DÖNMEZ BALIKESİR’DE

BAKAN DÖNMEZ BALIKESİR’DE
222 views
29 Ekim 2019 - 4:36

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
Vali Yazıcı ve kent protokolü tarafından valilik bahçesinde karşılanan Bakan Dönmez, daha sonra şeref defterini imzaladı. Bakan Dönmez, şeref defterini imzaladıktan sonra Vali Yazıcı ile bir süre görüştü.
Ziyaret sırasında Bakan Fatih Dönmez’e, ziyaretlerinin kendilerini şereflendirdiğini belirterek sözlerine başlayan Vali Yazıcı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in, programları dâhilinde Türkiye’yi Doyuran İl Balıkesir’e geldiğini, büyük bir nezaket örneği olarak Valiliğimize de ziyarette bulunduğunu, bu anlamda şahsı ve Balıkesirliler olarak teşekkürlerini arz etti.
DOĞAL GÜZELLİKLERİ İLE ZENGİN BİR YAPIYA SAHİPTİR
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e Balıkesir’i anlatan Vali Yazıcı, İlimiz, verimli toprakları, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri yönünden zengin bir yapıya sahiptir. Turizm açısından şehrimizin; doğa turizmi, kültür ve tarih turizmi ile termal turizm alanlarında önemli potansiyele sahip olduğunu görüyoruz. Balıkesir ve ilçeleri termal kaynak zenginliğinin yanı sıra fiziksel ve kimyasal bileşimleri açısından ülkemizin üstün nitelikli şifalı suları arasında yer almaktadır.dedi.
Vali Ersin Yazıcı’ya teşekkür eden Bakan Fatih Dönmez, karşılıklı görüş alışverişinin ardından Balıkesir’deki diğer programlara katılmak üzere Valilikten ayrıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1