EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bahçavan’da Hizmet Bitmez

Bahçavan’da Hizmet Bitmez
116 views
10 Mayıs 2016 - 10:52

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan Umurlar, Durabeyler ve Delice mahallelerin de devam eden yol ve Halı saha çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Ramazan Bahçavan İlçeye bağlı kırsal mahallelerde yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Aslan ve Büyükşehir belediyesi Fen işleri Dursunbey Şantiye şefi Vacit Kahvecioğlu ile birlikte ilk olarak Umurlar mahallesini ziyaret eden Başkan Bahçavan burada yapımı süren yol çalışmalarını inceledi. Çalışmalar hakkında Şantiye şefi Vacit Kahvecioğlu’ndan bilgi alan Başkan Bahçavan, çalışanlara da kolaylıklar diledi. Daha sonra Umurlar Mahallesinde bulunan kahvehanede vatandaşlar ile bir araya gelen çalışkan Başkan Ramazan Bahçavan burada mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini dinledi.

YENİ HALI SAHALAR BU YAZ HİZMET VERECEK

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Başkan Ramazan Bahçavan’ın Ankara temasları esnasında Gençlik ve Spor Bakanlığından ilçeye kazandırdığı halı sahalar ile ilgili çalışmalarda başladı. Dursunbey YBO, Kavacık, Durabeyler ve Delice mahallelerinde yapılacak olan Halı sahalar ile ilgili çalışmalarda geçtiğimiz haftalarda başladı. Bu çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan Durabeyler ve Delice mahallelerini ziyaret etti. Durabeyler de başlayacak olan çalışmalar ile ilgili Fen İşleri Müdürü Mustafa Nezli’den bilgi alan Başkan Bahçavan burada sahnın oturacağı alanla ilgili değişiklik yapılması talimatı verdi. Daha sonra Delice Mahallesinde başlayan çalışmayı inceleyen Başkan Bahçavan çalışanlardan da bilgi aldı. Yeni halı sahaların bu yaz aylarında faaliyet göstermeye başlayacağını belirten Başkan Bahçavan, kırsal mahallelerde de sosyal Yaşam alanlarına önem verdiklerini sözlerine ekledi.

HİZMETLER BUNUNLA SINIRLI KALMAYACAK

İlçenin çalışkan Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan vatandaşlara çalışmalar ile ilgili olarak açıklamada bulundu. Başkan Bahçavan yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “ilçemizde yaptığımız ile bununla sınırlı kalmayacak. Yapacağımız hizmetler ile ilçemiz modern bir ilçe olacak. Hizmette bir çok değişime imza atacağız. Belediye olarak hizmette sınır tanımadan, gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Durmak yok yola devam diyerek hizmet için daha çok yol kat edeceğiz.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1