EGE GÜNDEM GAZETESİ

Bahçavan Harıl Harıl Çalışıyor

Bahçavan Harıl Harıl Çalışıyor
134 views
05 Mayıs 2016 - 10:44

Dursunbey Belediyesi tarafından İlçe merkezin de başlatılan çalışmalar kapsamında, özellikle sürücüler ve esnaflar açısından sıkıntı yaratan dar yollar genişletilmeye başladı.

Geçtiğimiz haftalarda çarşı merkezinde teknik ekibi ile birlikte inceleme yapan Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, esnaflardan ve vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar yapılacağını belirtmişti. Bu kapsamda Subaşı Caddesinde başlayan çalışmalar kapsamında eski taşlar sökülerek yenileme ve düzenleme çalışması başlatıldı.

ramazan bahçavan

ŞEHİT TEKELİOĞLU MEYDANI YENİLENİYOR

Ceplerin tamamen kaldırıldığı yeni yollarda tek taraflı park uygulaması yapılacak. Engelli vatandaşlara uygun olarak yapılan yeni kaldırımlarda ise yolda kullanılan parke taşları kullanılmayacak. Öte yandan geçtiğimiz haftalarda mezarı başında anılan şehit Lütfü Tekelioğlu’nun silah arkadaşlarına yeniden yapılacak olan Şehit Lütfü Tekelioğlu meydanın yenilenen projesini gösteren Başkan Bahçavan bu meydanda da çalışma başlattı. Eski çeşme ve dinlenme alanının yıkıldığı bölgede modern bir meydan düzenlemesi de yapılacak. Çarşı merkezinde başlatılan çalışmlar Tahir Tural Caddesi, Mezarlık arası ve Sipahi Sokak’ta da devam edecek.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1