EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalık’ta Mini Minikler Futbol Turnuvası Sona Erdi                    

Ayvalık’ta Mini Minikler Futbol Turnuvası Sona Erdi                    
128 views
18 Nisan 2016 - 10:57

Ayvalık Kaymakamlığı 23 Nisan Mini Minikler Futbol Turnuvası Final maçı ve ödül töreni 15 Nisan Cuma günü yapıldı. Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ayvalık Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen turnuva final maçı ile sona erdi.

Turnuvanın final maçını Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altunel, Daire Başkanları Şaban Cengiz, Cengiz Orta, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Cengiz, Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Metin Tokel, Ayvalık İlçe Spor Müdürü Mustafa Cem Hamzaoğlu,  Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Erkin Kamacı, okul müdürleri, öğrenci ve veliler izledi.

Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu Halk Oyunları ekibinin gösterilerinin ardından Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Ali Rıza Altunel’in santra vuruşu ile başlattığı final maçı sonrası turnuvada dereceye giren takımlar ise; Çakmak İlkokulu Birinci, Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu İkinci, Çamoba İlkokulu Üçüncü, Nuri Zarplı İlkokulu dördüncü olurken, en centilmen takım Abdulvahit Sağlam İlkokulu oldu.Ayrıca en çok gol atan Çamoba ilkokulundan Mehmet Aygören, en az gol yiyen kaleci Kıvanç Sarlıcalı ilkokulundan Hakan Hüseyin Erdek ve en çok top sektiren sporcuda Çakmak ilkokulundan Tunahan Çobanoğlu oldu.

Turnuvanın gerçekleşmesinde emekleri olan Tertip komitesi üyeleri Ertan Yasal, Hakan Berberoğlu, Abidin Can ve işletme sahibi Okan Erdoğan’a İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından plaket verildi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1