EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalık İYİ Parti’de Başkan Sütçüoğlu’na güvenoyu

Ayvalık İYİ Parti’de Başkan Sütçüoğlu’na güvenoyu
3.581 views
15 Temmuz 2020 - 15:06

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, İYİ Parti İlçe Başkanlığı ilk genel kurul toplantısını Ayvalık Belediyesi’ne ait İsmet İnönü Kültür Merkezi’de gerçekleştirdi. Toplantıda; 91 delegenin oy kullandığı seçimlerde İlçe Başkanı Gülten Sütçüoğlu tüm delegelelerin oyunu alarak yeniden görev başına getirildi.

SUAT SALGIN (AYVALIK)
İYİ Parti MKYK Üyesi Rıdvan Uz, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna, Bursa , Balıkesir ve çevre ilçelerde görev yapan İyi Partili yöneticiler, CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı, Ayvalık eski Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalık Belediyesi’nin İyi Parti, CHP ve Demokrat Partili Meclis Üyeleri, ile kalabalık bir partili grubunun hazır bulunduğu genel kurul toplantısı tam bir birlik ve beraberlik atmosferinde gerçekleşti.
Divan Başkanlığına Genel Merkez MKYK Üyesi Rıdvan Uz’un, Başkan Yardımcılığına Vehbi Akkılınç’ın, katip üyeliklere de; Halil Uncu, Hatice Kılıç ve Aysu Kayıcı’nın getirildiği toplantı Kovit19 önlemleri kapsamında yapıldı.
Faaliyet , Mali ve DenetimKuruluı raporlarının okunduğu toplantıda yapılan seçime tek liste ile gidildi.
Saat 17.00’de tamamlanan oy kullanma işleminin ardından yapılan sayımda 135 delegenin 91’inin oy kullandığı ve 91 delegeninde fire vermeden Gülten Sütçüoğlu ve ekibine oy verdikleri görüldü.

İŞTE YENİ YÖNETİM
Yapılan seçimin ardından Gülten Sütçüoğlu yeninde İYİ Parti Ayvalık İlçe Başkanı olurken, yeni yönetim kurulu ise; Kevser Haşlak, Halime Temel, Seçkin Berk, Handan Lale, Şükriye Eşgünoğlu, Gurbet Akgöl, Ali Mas, Nizamettin Urlu, Mustafa Timoçin, Mustafa Işık, Serkan Bahçeci, Hüseyin Uludağ, Yusuf Doğan, Murat Erol, Özenç Mat, Gökhan Tiryaki, Hüseyin Kırağ, Feyiz İrdel, Verk Işık, Murat Türkoğlu, Sertaç Örs, Hakan Çambüken, Alper Öncül, Ahmet Muharrem Ergonca ve Metin Aykök isimlerinden oluştu.
İYİ Parti MKYK Üyesi Rıdvan Uz, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Nedim Tuna yaptıkları konuşmalarda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in çizdiği iktidar olabilme yolunda kararlılıkla mücadele ettikleri ve başarının birlik, beraberlik ile yapılacak inançlı mücadele ile mümkün olabileceğine ilişkin mesajlar verdiler.

KENDİSİNE GÖSTERİLEN TEVECCÜHE TEŞEKÜR ETTİ
Genel kurul toplantısında konuşan İYİ Parti Ayvalık İlçe Başkanı Gülten Sütçüoğlu; kongrelerin siyasi partilerin tabanla bütünleştiği, partilerin teşkilat yapısının oluştuğu en coşkulu etkinlikler olduğunu savundu.
Başkan Sütçüoğlu yaptığı konuşmada, “Ayvalık İlçe teşkilatımızın bugün gerçekleşen kongresine katılan tüm partililerimize ve misafirlerimize desteklerinden ve katılımlarından dolayı ben ve yönetimim adına çok teşekkür ediyorum. Seçilerek güçlendiğimiz görevimizde bir olarak,dik olarak ve güçlü olarak cesurlar hareketini en iyi şekilde ilçemizde temsil edeceğimize tüm kalbimle inanıyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1