EGE GÜNDEM GAZETESİ

Ayvalık Belediyesi Whatsapp’da

Ayvalık Belediyesi Whatsapp’da
163 views
31 Mart 2016 - 22:46

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yerel seçimlerde ilçe halkına “Kenti Birlikte Yöneteceğiz” diye verdiği sözü tutarak belediye hizmetlerini halktan gelecek istek ve öneriler doğrultusunda yönlendirecek.
Ayvalıklılara daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için çalışmalarını sürdüren, bunu yaparken de teknolojik gelişmelerden faydalanan Ayvalık Belediyesi, WhatsApp İletişim Hattı kurdu. İsteyen herkes, bugünden itibaren 0 533 154 00 44 ve 0 533 154 00 99 numaralı telefona öneri ve taleplerini, karşılaştıkları sorunları mesaj ve fotoğraf olarak iletebilecek, kısa sürede dönüş sağlanacak.

EN KOLAY YOLDAN ÇÖZÜM

Hizmet kalitesini teknolojik gelişmelerle destekleyen Ayvalık Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep ve öneriler ile tespit edilen sorunları artık WhatsApp İletişim Hattı üzerinden, daha hızlı ve pratik olarak yanıtlayacak. Bu uygulama için hazırlanan 0 533 154 00 44 ve 0 533 154 00 99 numaralarını akıllı telefonlarına kaydeden vatandaşlar, belediye ile ilgili her öneri ve talebi, fotoğraf ya da sorunu konum alanı ile birlikte anında ve en kolay yoldan yetkililere iletebilecek.

ANINDA GERİ DÖNÜŞ SAĞLANACAK

Ayvalık Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü bünyesindeki görevliler tarafından değerlendirmeye alınacak olan iletiler, ilgili müdürlüklerle paylaşılarak en kısa sürede çözüme kavuşturulacak ve mesaj sahibine geri dönüş yapılacak. O an için belediyeye gelme imkanı bulunmayan Ayvalıklılar, WhatsApp İletişim Hattı sayesinde, istediği tüm bilgilere en kısa sürede ulaşma şansı yakalayacak. Uygulama Edremit Körfezi’ndeki belediyeler arasında ilk kez hayata geçecek. Uygulamanın amacı dışında veya hakaret içerikli kullanılması halinde yasal haklar saklı tutulacak.

“KENTİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ” SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ”

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Ayvalık’ı, Ayvalıklılarla birlikte yönetme sözümüzü tutmak ve Halkın Belediyesi’ni yaratmak için kendimizi her geçen gün geliştiriyor, teknolojik kolaylıklarla çalışmalarımızı destekliyoruz. Vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için kullanıma açtığımız WhatsApp İletişim Hattı sayesinde, hem yurttaşlarımızla daha kolay iletişim kuracağız hem de talep ve önerileri en kolay yoldan çözüme kavuşturacağız” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1