EGE GÜNDEM GAZETESİ

Aydın, “ Sahada her zaman olacağız”

Aydın, “ Sahada her zaman olacağız”
165 views
03 Aralık 2019 - 0:50

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından ilk olarak İstanbul’dan start verilen İYİ Partiye katılımlar, Balıkesir’de de devam ediyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından ilk olarak İstanbul’dan start verilen İYİ Partiye katılımlar, Balıkesir’de de devam ediyor. İYİ Parti Teşkilat başkanı Koray Aydın, Balıkesir’de düzenlenen rozet takımı törenine partililerde büyük ilgi gösterdi. Karesi AVM’de düzenlenen rozet töreninde bir konuşma yapan İYİ Parti Teşkilat başkanı Koray Aydın partililere seslendi. Aydın, Sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak. Başkaları gibi büro siyaseti yapmıyoruz. İl il geziyoruz, bunu aşkla, şevkle sonuna kadar götüreceğiz. dedi.
İYİ Partiye üye kampanyasının, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener tarafından 1,5 ay önce İstanbul’dan başlatıldığını hatırlatan Aydın, Kampanya başladığından beri bizler de her hafta illeri geziyoruz. Üye yapmak en ciddi parti faaliyetidir. Bir kişiyi ikna etmek için döktüğünüz dil, gösterdiğiniz çaba en ciddi parti faaliyetidir. İkna edip üye yaparsanız veri tabanınıza bir kişi daha katılır, onu genişletirsiniz. Üye kaydedemezseniz hiç önemli değil, o insana döktüğünüz dil, onun ve çevresinde farkındalık yaratır. Koray Aydın konuşmasında şöyle devam etti. Üye sayısını iki ayda 80 binden 213 bine çıkardık. İyi çalışmalar yaparak üye sayımızı artırmak istiyoruz. Önlerinde iktidar olma fırsatı bulunduğunu da dile getiren Aydın, Üye kampanyası ve mahalle teşkilatlanması bunun için gerekli ve zaruridir çünkü sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak. Başkaları gibi büro siyaseti yapmıyoruz. İl il geziyoruz, bunu aşkla, şevkle sonuna kadar götüreceğiz. İYİ Parti’yi iktidar yapana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. diye konuştu. Aydın, konuşmasının ardından partiye yeni katılan üyelere rozetlerini taktı. Karesi AVM’de yapılan rozet törenine katılan Burhaniye İYİ Parti İlçe Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve partililere de rozetleri İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın tarafından yakalarına takıldı. Tören sonrası bir konuşma yapan İYİ Parti Burhaniye İlçe Başkanı Erdoğan Kahya, “Burhaniye’de Millet ittifakı olarak CHP ile ittifak yaptık. Burhaniye’nin gelişmesine katkı sunmaya çalışan mecliste 3 arkadaşımız görev alıyor. İlk girdiğimiz yerel seçimlerde iyi sonuç aldığımızı ve çok daha hızlı çalışırsak daha da başarılı sonuçlara imza atacağız” dedi. Tören sonrası İYİ Parti Teşkilat başkanı Koray Aydın’da teşekkür eden Kahya, partimizin güçlenmesi için hep birlikte çalışmalarımıza yarın seçim olacakmış gibi çalışmaya devam ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1