EGE GÜNDEM GAZETESİ

AYDEMİR, SORUNLARI DİNLİYOR

AYDEMİR, SORUNLARI DİNLİYOR
147 views
27 Ocak 2020 - 14:07

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Kadın STK temsilcileriyle oluşturdukları Kadın inisiyatifi grubu ile ikinci toplantıyı gerçekleştirdi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir Kadın STK temsilcileriyle oluşturdukları Kadın inisiyatifi grubu ile ikinci toplantıyı gerçekleştirdi.
Milletvekili Aydemir’in katkıları ve öncülüğünde kurulan Balıkesir Kadın inisiyatifi grubunun gerçekleştirilen ikinci toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve Stk kadın başkanları katıldı.

Dünyayı güzelleştiren toplum İçin dertlen, üreten Kadın Stk başkanlarımıza her alanda yer açmak, öncelik tanımak, desteklemek borcumuzdur diyen milletvekili Aydemir gerçekleştirilen toplantıda gündeme alınan konu ve sorunların çözümü noktasında mutabakata varıldığını söyledi.

Milletvekili Aydemir, toplumun tamamını kuşatacak, özelde kadın, aile, çocuk ve gençlere yönelik üretmek için çalışan temsilcilere ve İl Milli Eğitim Müdürüne desteklerinden ve önerilerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Milletvekili Aydemir davetleri üzerine Kadın inisiyatif grubunun toplantısına katılan Türkiye Eğitim Vakfı Balıkesir Şube Başkanı Jale Bayraktar, OBİDER Başkanı Fatma Tabanlı, ÇÖL-YAK derneği Başkanı Suna Dadan, Balıkesir İş Kadınları Dayanışma Derneği Başkanı İnci Aydoğan, Alzheimer derneği Başkanı Sevil Beke, Silbaştan Derneği Başkanı Ayşegül Küçükafacan, Yeşilay Derneği Başkanı Ömür Akyıldız Eroğlu, BAYSAD Başkanı Gülçin Yurdakul’a ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanımız Türkan Buğra’ya teşekkür etti.

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR BALIKESİR ODA BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Balıkesir AK Parti il Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Erarslan ve Hakan Aka ile birlikte Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Fehmi Erdem’i ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir sohbet ile esnafın sorun ve önerilerini dinleyen milletvekili Aydemir daha sonra Balıkesir Ticaret Borsasını da ziyaret eden milletvekili Aydemir yeni başkan seçilen Ersin Erdoğmuş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Burada Bal-borsa’ ya büyük emekleri olan ve aramızdan kısa bir süre önce ayrılan Faruk Kula’ya tekrar Allah’tan rahmet dileyen milletvekili Aydemir ayrıca MÜSİAD Balıkesir Başkanı Erdem Özer’i Balıkesir AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ile makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyaret sonrasında Balıkesir’imize katma değer ve vizyon kazandırmak esnafımıza, üreticimize ve üretime destek sağlamak İçin, çalışmalarını birlik ve beraberlik içinde sürdüren odalarımıza Ak Parti Hükumetleri olarak hep destek olduk olmaya devam edeceğiz diyen Aydemir tüm gayretimiz çabamız Balıkesir’imiz için dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1