Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
İş yerinizde titiz çalışmalar içerisinde olmanız üstlerinizin dikkatini çekecektir. Sizlere olan güvenleri artarken ileride terfi için ilk sizleri tercih etmelerini sağlayacaktır. İş hayatınızda önemli bir zafere doğru ilerliyorsunuz ama bugün ilk adımlarını hissedebilirsiniz.
Boğa
Biriktirdiğiniz duygularınızı açıklamak isteyeceğiniz bir gün. Uzun zamandır her şeyi içinize atmanız, fiziksel yorgunluğunuzun yanında ruhsal yorgunluğunuzun artış göstermesine yol açmış olabilir. Anlatmak ve paylaşmak sizlere iyi gelecektir.
İkizler
Kendinize yeni bir hedef belirlemek isteyebilirsiniz. Alacağınız karar duygusallık içermeden sizleri ileriye taşıyacak bir yol haritası içermelidir. Yeni başlayacağınız hiçbir durumdan şüphe etmeyin.
Yengeç
Arka planda konuşulan konuları tesadüfen öğrenebilirsiniz. Güvendiğiniz çalışma arkadaşlarınızın gerçek düşüncelerini öğrenmeniz sizlerde hayal kırıklığı yaşatabilir. Mümkün oldukça bir şeyleri söylerken tembihleyebilirsiniz.
Aslan
Sizlerden maddi yardım talebinde bulunan akrabalarınız olabilir. Karar vermekte zorlanabilirsiniz, geri ödeme noktasında şüphelerinizin olması durumu zorlaştırıyor olabilir.
Başak
İkili ilişkilerinizde duygusal davranışlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken hassas olduğunuz konuları paylaşmalısınız. Finansal işlemlerinizi yaparken bugün daha dikkatli olun. Dikkat dağınıklığınız yoğun olabilir.
Terazi
Günlük işlerinizi yarım bırakarak biriktirme yapıyor olabilirsiniz. Geriye attığınız her iş konusu ileride katlanarak önünüze tekrar gelecektir. Zamanı verimli kullanmalısınız. Ertelediğiniz her şeyden sorumlu olacağınızı unutmayın. Bugün tembellik yapmayın.
Akrep
Duygularınızı yönetmekte bugün zorlanabilirsiniz. Amaçlarınız geleceğe yön vermek ise gerçeklerin varlığını da hatırlamalısınız. İş hayatınızda yöneticileriniz ile yapacağınız konuşmalarda daha ölçülü olmayı seçin.
Yay
Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sevginize karşılık alarak özlediğiniz duygularınızı yeniden yaşayacaksınız. Kendinize güvenin ve artık eski hataları yapmaktan vazgeçin. Bir kemik aynı yerden iki kere kırılmaz.
Oğlak
İletişiminizde empati yapmanız çevrenizdeki kişiler tarafından eleştiri alabilir. Bu durum da sanki siz hiç böyle davranmıyormuşsunuz gibi düşündürtüp tepki vermenize neden olabilir. Bunu izah edip aslında hassasiyet belirttiğiniz konuları ya da size mutsuzluk veren durumları dile getirebilirsiniz.
Kova
Dost olarak yakınınıza aldığınız, aile olarak gördüğünüz kişi veya kişiler nedeniyle beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Yapılanın haricinde hayal kırıklığı yaşamanız sizleri daha fazla etkileyebilir. Olan oldu diyerek önünüze bakmaya çalışmalısınız.
Balık
Duygusal hissedebilirsiniz bugün. Kırılganlığınız artabilir, sevgisizlikten dert yanabileceğiniz içsel çekişmelere gidebilirsiniz. Ruhunuzu besleyerek enerjinizi yükseltmeyi deneyin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.