EGE GÜNDEM GAZETESİ

Altınova’da Ayhan Sevengül  İle Okul Çayları Sürüyor

Altınova’da Ayhan Sevengül  İle Okul Çayları Sürüyor
144 views
21 Mart 2016 - 8:45

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Körfezin güçlü sesi Ayhan Sevengül hafta sonunda Altınova 14 Eylül İlköğretim okulu Müdürü Fikret Bilir ve Okul aile birliğinin çabalarıyla hazırlanan Okul çayında sahne teklifine hayır diyemedi.
altınova cay partisi12

Altınova Atatürk Kültür salonunda yapılan 14 Eylül İlk Öğretim Okulu ‘’ Bahara Merhaba Çay Günü ‘’ kalabalık davetli topluluğu katılımıyla gerçekleşti. Veliler evlerinde yaptıkları, kek, börek, kısır, iç köfte, sarma ve meşrubatları ile masaları doldurdular.

Önce getirdiklerini yediler, sonra da yediklerini sanatçı Ayhan Sevengül’ün hareketli parçaları eşliğinde dans ederek erittiler.

Okul Müdürü Fikret Bilir, ‘’ Okul Aile Birliği üyelerine ve meslektaşımız Ayhan Sevengül’e teşekkür ediyorum ‘’ dedi.

altınova cay partisi1

Eski tarih öğretmeni Körfezin Prensi Ayhan Sevengül ,‘’ Özellikle okul çaylarına kesinlikle hayır diyemiyorum, hemen okul dönemi aklıma geliyor, velilerimiz, öğrencilerimiz, o nedenle benim için okul çayları çok önemli ‘’ diye konuştu.

Yapılan etkinlikte, satışa sunulan sakızlardaki numaralara çekilişler yapıldı. Çekilişte Altınova esnafından okula hediye edilen ürünlerin çekiliş sonrası sahiplerine iletildi. Buradan elde edilen kazanç ile okulun ihtiyaçları giderileceği öğrenildi.(SUAT SALGIN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1